Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Nejvíce klientů Moravského Peněžního Ústavu tvoří senioři

Publikováno: 21.08.07
Počet zobrazení: 4925

Rádi bychom vás upozornili na již 11leté působení Moravského Peněžního Ústavu – spořitelního družstva ve světě financí. Tato společnost oslovuje stále více lidí a dostává se do povědomí veřejnosti především díky velmi výhodnému úročení a účtu bez poplatků.

Nutno zdůraznit, že se nejedná o klasickou banku, nedisponujete tedy kreditní kartou a s ní i spojeným rizikem jejího odcizení, ale všechny platební transakce probíhají přes pobočku. Moravský Peněžní Ústav upřednostňuje osobní kontakt – každý klient má svého osobního bankéře, který mu je plně k dispozici od pondělí do soboty v příznivých otvíracích hodinách. Schůzka probíhá v příjemném a diskrétním prostředí, kde vám kvalifikovaný osobní bankéř při občerstvení odpoví na veškeré dotazy a vyřídí všechny potřebné záležitosti. Pro ty z Vás, kteří přijdete do pražské pobočky Moravského Peněžního Ústavu na Senovážném náměstí 1588/4 v sobotu, je dokonce připraven malý dárek.

Nejoblíbenějším produktem se stal vkladový účet s termínovanou výpovědní lhůtou. Sami se můžete přesvědčit na nezávislém finančním serveru http://www.mesec.cz, že úroková sazba – až 4,9 % při výpovědní lhůtě 18 měsíců – je oproti nabídce jiných finančních institucí opravdu velmi zajímavá.

Zároveň je důležité upozornit na pojištění vámi svěřených peněz. Moravský Peněžní Ústav podléhá dozoru a regulaci České národní banky a výše vkladu je pojištěna stejně jako u bank – tedy na 90 % hodnoty vkladu až do výše ekvivalentu 25 000 Eur.

Díky ochotě, osobnímu přístupu a výhodným podmínkám spoření si získal Moravský Peněžní Ústav oblibu zejména u nás, seniorů, a až 80% klientů spořitelního družstva tvoří lidé nad 55 let.

Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo byl založen v roce 1996 ve Zlíně, na českém finančním trhu působí již 11 let. Počet klientů a výše vkladů se stabilně každoročně zvyšuje. V současné době obhospodařuje více než 3000 klientů a přes miliardu depozit. V letošním roce rozšířil svoji působnost do Prahy, kde byla v květnu otevřena nová pobočka na Senovážné náměstí.

Pro více informací kontaktuje tel.: 221 773 883 či http://www.mpu.cz.

Zdroj: Moravský Peněžní Ústav – pí Frydrychová

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: