Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Čtvrtek s Veselým seniorem

Publikováno: 4.10.07
Počet zobrazení: 5340


    Od září 2007 nabízí nadace Veselý senior seniorům pravidelné programy každý poslední čtvrtek v měsíci. Prvním hostem se stane 27. září od 10:00 hodin oblíbená spisovatelka, dramatička a scenáristka Daniela Fischerová.

Termín: Od září 2007 každý poslední čtvrtek v měsíci, vždy v 10: 00 hodin
Místo: Palác Illusion, Vinohradská ul., Praha 2 – Vinohrady

Program vzniká v úzké spolupráci přímo se seniory, kteří projevili zájem o další tematické okruhy. A tak kromě kulturně zaměřených pořadů čeká návštěvníky Illusionu třeba setkání s právníkem i kriminalistou, v programu čtvrtků nebudou chybět besedy o zdraví i zdravém životním stylu. Stranou nezůstane sport, cestování a cestopisy, dokonce i koncerty a kosmetická poradna.
Pořady se nabídnou i seniorům, kteří už nejsou tolik mobilní a zůstávají osamělí, zavření v bytech. Nadace proto hodlá čas od času najmout autobus a objet jejich byty. Pomůže jim nastoupit a odvezeme je do Illusionu, kde je bezbariérový vstup. Tam se odehraje divadelní představení nebo společenské setkání. Potom seniory opět odveze do jejich domovů.

Účel: Nabídnou seniorům zábavu, poučení, vzdělání, informace pro chování v kritických situacích, ale hlavně sociální kontakt, příležitost k setkání a komunikaci, které jim pomohou překonat osamělost.

Více na stránkách Veselý senior.

Zdroj: Veselý senior

Vaše komentáře

Celkem 2 komentáře (0 komentářů čeká na schválení)

25.02.2009 02:05  webmaster (administrator@tretivek.cz)

Dobry den, na programu pro tento den je Osvobozené divadlo, V+W a tmavomodrý svět Jaroslava Ježka. Kdo bude hostem nevime. Ostatni informace najdete na strankach Veseleho seniora nebo na jejich telefonnim cisle: 733 50 64 65.
http://

16.02.2009 10:20  Stela Mertlová

Prosím o informaci, kdo bude hostem 26. února 2009, případně jaký bude program v Iluzionu v uvedený den? Děkuji Stela Mertlová

Zanechte komentář: