Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Čtvrtek s Veselým seniorem

Publikováno: 4.10.07
Počet zobrazení: 5120


    Od září 2007 nabízí nadace Veselý senior seniorům pravidelné programy každý poslední čtvrtek v měsíci. Prvním hostem se stane 27. září od 10:00 hodin oblíbená spisovatelka, dramatička a scenáristka Daniela Fischerová.

Termín: Od září 2007 každý poslední čtvrtek v měsíci, vždy v 10: 00 hodin
Místo: Palác Illusion, Vinohradská ul., Praha 2 – Vinohrady

Program vzniká v úzké spolupráci přímo se seniory, kteří projevili zájem o další tematické okruhy. A tak kromě kulturně zaměřených pořadů čeká návštěvníky Illusionu třeba setkání s právníkem i kriminalistou, v programu čtvrtků nebudou chybět besedy o zdraví i zdravém životním stylu. Stranou nezůstane sport, cestování a cestopisy, dokonce i koncerty a kosmetická poradna.
Pořady se nabídnou i seniorům, kteří už nejsou tolik mobilní a zůstávají osamělí, zavření v bytech. Nadace proto hodlá čas od času najmout autobus a objet jejich byty. Pomůže jim nastoupit a odvezeme je do Illusionu, kde je bezbariérový vstup. Tam se odehraje divadelní představení nebo společenské setkání. Potom seniory opět odveze do jejich domovů.

Účel: Nabídnou seniorům zábavu, poučení, vzdělání, informace pro chování v kritických situacích, ale hlavně sociální kontakt, příležitost k setkání a komunikaci, které jim pomohou překonat osamělost.

Více na stránkách Veselý senior.

Zdroj: Veselý senior

Vaše komentáře

Celkem 2 komentáře (0 komentářů čeká na schválení)

25.02.2009 02:05  webmaster (administrator@tretivek.cz)

Dobry den, na programu pro tento den je Osvobozené divadlo, V+W a tmavomodrý svět Jaroslava Ježka. Kdo bude hostem nevime. Ostatni informace najdete na strankach Veseleho seniora nebo na jejich telefonnim cisle: 733 50 64 65.
http://

16.02.2009 10:20  Stela Mertlová

Prosím o informaci, kdo bude hostem 26. února 2009, případně jaký bude program v Iluzionu v uvedený den? Děkuji Stela Mertlová

Zanechte komentář: