Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Týden citlivé pleti

Publikováno: 9.05.08
Počet zobrazení: 3473


      aneb Klinická studie poprvé v lékárnách: 12. – 17. 5. 2008
V současnosti si více než dvě třetiny žen v Evropě stěžují na citlivou pokožku, která se velmi snadno podráždí. Ještě v roce 1980 to bylo jen okolo 30 %. Důvodem jsou nejen měnící se klimatické podmínky, životní prostředí, stres a další faktory, ale také skutečnost, že dnes ženy věnují své pletí větší pozornost.

V týdnu od 12. do 17. května letošního roku bude v 250 vybraných lékárnách po celé České republice probíhat TÝDEN CITLIVÉ PLETI. Cílem této osvětové poradenské akce je vysvětlit a poradit zájemcům, že neexistuje pouze jeden typ citlivé pleti, ale celá řada. Jádrem odborného poradenství je soubor jednoduchých otázek SensiTest, které pokládá odborně vyškolený lékárník. Za tímto patentovaným testem se skrývají výsledky 10-ti letého vědeckého výzkumu včetně metody tzv. patentovaného algoritmu (ADPS), vycházející z výsledků vyšetření více než 6000 osob z celého světa a realizovaného ve spolupráci s šesti sty dermatology.
Na základě výsledků SensiTestu pak na místě pomůže lékárník klientovi s výběrem adaptované péče vhodné pro jeho pleť i s dalším poradenstvím ohledně pravidel správné péče o citlivou pleť a předá dárek s adaptovanou péčí a kuponem na slevu.

Patentovaná diagnostika citlivé pleti
Neexistuje jen jeden typ citlivé pleti, ale různé profily citlivé pleti. Sensitest je objektivní diagnostická metoda, která umožňuje určit kompletní profil citlivé pleti. 20 klinických otázek, které postihují 2 kritéria, intenzitu a původ kožní reaktivity. Na základě sběru dat, které budou později publikovány, se dozvíme více o profilu a typu českých žen.
Jádrem odborného poradenství je soubor jednoduchých otázek SensiTest, které pokládá odborně vyškolený lékárník. Za tímto patentovaným testem se skrývají výsledky 10-ti letého vědeckého výzkumu včetně metody tzv. patentovaného algoritmu (ADPS), vycházející z výsledků vyšetření více než 6000 osob z celého světa a realizovaného ve spolupráci s šesti sty dermatology.

Zdroj: ParnaS, Eva Riegerová, e: parnas.film@atlas.cz

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: