Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Nechte se hýčkat ve Wellness centru

Publikováno: 17.12.08
Počet zobrazení: 7079


      V poslední době se často různě skloňuje slovo „well-ness“, ale málokdo si umí představit jeho obsah. Je to umělá složenina dvou anglických výrazů, a o „well being“ a fitness“, což volně přeloženo značí „dobře se cítit na těle i na duchu“. Dobrá pohoda, pozitivní myšlení, tolerance vůči tělu svému i ostatních lidí, cítit se a být fit. Wellness se postupně stává filozofií způsobu života, stravování, chování jednoho ke druhému a uměním relaxovat v dnešní uspěchané době.

Proč nezměnit svůj životní styl? Tak tuto otázku si pokládá snad každý z nás. A nebo ne? Čechům je prý spíše bližší nadávat a stěžovat si, než radikálně řešit. Je tedy opravdu lepší každý den opakovat, že jsem unavený, že nic nemohu, že nic nestíhám a nezvládám a kdyby bylo bývalo, tak by bylo stokrát lépe??? Všechna rozhodnutí jsou pouze jen a jen na nás samotných. Necítíte tedy potřebu změny životního stylu? Je nutné odbourávat stres, redukovat tělesnou váhu, rehabilitovat, relaxovat, vylepšit své zdraví, duševní i fyzickou pohodu. Je důležité dát se do tzv. pohody vnitřní i vnější, a pak nám ten život opravdu půjde snadněji.

Nabízíme vám radu, jak na relaxaci od hlavy až k patě, zvenčí až dovnitř. Navštivte rozsáhlý areálu ve stylu antických lázní ve wellness centru Babylon, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. v České republice je tento areál raritou, protože je mimo lázeňské město, a protože ho můžou využívat všichni, ne jen hosté střediska. v tomto skvostném prostředí je k dispozici na dvacet různých procedur – sauny, aromaterapie, relaxační klidové prostory k odpočinku, hamam, solární louka, solný důl i malé fitness. Jako bonus je zde navíc ovoce, vratislavická minerální voda a další občerstvení. Zkrátka komfort, který jinde nenajdete.
Můžete tedy vstoupit do světa smyslových požitků, do světa vůní, barev a harmonie tělesné i duševní, do světa nazývaného magickým slovem WELLNESS.

NECHTE SE HÝČKAT

Jaké procedury wellnes centrum nabízí?
- Slunečná louka – prostředí napodobující solárium, ale zcela bezkontaktní.
- Oxygenoterapie – léčebná metoda s použitím kyslíku, který je inhalován.
- Hamam – zde se vzájemně ošetříte mýdlem, kartáčem, opláchnete a namasírujete.
- Laconium – typ suché lázně.
- Thepidárium – prostředí, ve kterém se klade důraz na uvolnění.
- Sauna – v sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek.
- Ochlazovací bazén – frigidárium – slouží k ochlazení organismu po návštěvě sauny.
- Ledové vědro – procedura, která ochladí tělo po sauně proudem studené vody.
- Ledová studna – opět procedura ochlazení formou masáže ledovou tříští.
- Whirlpool – vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla.
- Římská pára – prostor naplněný párou s přírodními esencemi.
- Solná inhalace – parní prostor – v podobě mlhoviny rozprašován solný roztok.
- Bylinková inhalace – parní prostor nasycený vůní několika druhů bylin.
- Kneippova koupel – koupel nohou, kde aktivně masírujete chodidla šlapáním v okrouhlém bazénku střídavě ve studené a teplé vodě.

Multifunkční komplex centrum Babylon je turistickou dominantou Liberecka a letos oslavilo své 10 leté výročí existence. Na rozloze více než 30 000 m2 se nachází největší mimopražský hotel v České Republice, kongresové centrum a mnoho zábavných atrakcí. Největším lákadlem je zatím jediný tématický aquapark, kde vedle toboganu najdete saunový svět, mnoho vířivek, proplouvací jeskyně a další vodní atrakce. Nechybí ani různé druhy masáží, kosmetické služby,solné jeskyně a relaxační lůžka. Wellness novinkou je rozlehlý areál ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít rozličných procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. V Babylonu dále najdete lunapark ve stylu staročeské pouti, zábavně naučný IQ park, tajemné zrcadlové bludiště Labyrinth, laser game, bowling, virtuální realitu, mnoho heren, diskotéku, kasino a samozřejmě také různé typy gastronomických provozů.

RÁMEČEK – DOPORUČENÉ BALÍČKY V CENTRU BABYLON

TÝDEN POHODY
Cena za osobu. 9 950 Kč
5 ubytování s polopenzí formou bufetu, volné a časově neomezené vstupy do wellnessu, aquaparku, iQparku a lunaparku. Každý den ranní kondiční plavání a do 12:00 hod. volně k dispozici bowling, 1 terapie v solno-jodové jeskyni, 1 terapie na relaxačních masážních lůžkách, volná vstupenka do ZOO Liberec, župan po celou dobu pobytu. Nástup v neděli.

WELLNESS POUKAZ PRO JEDNU OSOBU (balíček)
Cena 850 Kč
Časově neomezený pobyt v babylonském wellness centru a aquaparku, 1 x kúra v solno-jodové jeskyni, 1 terapie na relaxačně-masážním lůžku.

WELLNESS POUKAZ PRO JEDNU OSOBU
Cena 550 Kč
Časově neomezený pobyt v babylonském Wellness centru.

RELAX PRO DVA
Cena 3 990 Kč
Noc ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Babylon (jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji), polopenze formou bufetu, časově neomezený pobyt ve wellness centru, aquaparku, 1 kúra v solno-jodové jeskyni, 1 terapie na relaxačné-masážním lůžku, návštěva lunaparku a iQparku. Župan po celou dobu pobytu k dispozici. Nástup Ne-Čt.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND
Cena za osobu: 5 750 Kč
3 ubytování s polopenzí formou bufetu, volné a časově neomezené vstupy do Wellness centra, aquaparku, iQparku a lunaparku. Ranní kondiční plavání a do 12:00 hod. volně k dispozici bowling, 1 terapie v solno-jodové jeskyni, 1 terapie na relaxačních masážních lůžkách, župan po celou dobu pobytu. Nástup v pátek, sobotu nebo v neděli.

SVATEBNÍ POBYT
Cena: 9 990 Kč
2 ubytování v apartmánu s vanou v ložnici a s bohatou snídaní na pokoj, 1 večeři formou bufetu, 1 láhev Bohemia sekt a ovoce na pokoj, župan po celou dobu pobytu, pozdější uvolněni pokoje do 14:00 hod. Dále volné a časově neomezené vstupy do wellnessu, aquaparku, iQparku a lunaparku. Každý den do 12:00 hod. bowling, 1 terapie v solno-jodové jeskyni.

Ještě váháte? Tak neváhejte a zajeďte to vyzkoušet… Soutěž o vstupenku do AQUA Parku v centru Babylon najdete na našich stránkách zde. Platnost vstupenky je pouze do 30.12.2008!

Více informací naleznete na stránkách Wellness centrum Babylon zde.

Zdroj: Agentura Dr. Abé – Klaudie Veselá

Vaše komentáře

Celkem 1 komentář (0 komentářů čeká na schválení)

19.12.2008 00:12  Vladimír

Vážení senioři,od ledna nám přidají 360 Kč,tak hurá do Babylonu....

Zanechte komentář: