Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Pozvánka na veletrh Medical Fair

Publikováno: 1.10.09
Počet zobrazení: 3926


      Veletrh se uskuteční ve dnech 20.- 23. října a půjde o třetí největší akci tohoto druhu v Evropě. Mezi partnery veletrhu patří například Ministerstvo zdravotnictví, Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků Asociace českých a moravských nemocnic, Česká lékařská společnost J.E. Purkyně, Národní rada osob se zdravotním postižením ČR nebo Liga za práva vozíčkářů a další.

Brněnský veletrh Medical Fair a Rehaprotex představí novinky ze zdravotnictví, nejmodernější technologie operačních sálů, rehabilitační pomůcky a expozice tematicky zaměřené na zdravý životní styl a aktivní stáří. Rozsáhlé expozice bezmála tří stovek firem doplní doprovodný programy podobě přednášek a konferencí, které si během mnohaleté existence veletrhu získaly na oblibě.

Mozkový infarkt? Nejdůležitější je nekouřit a sportovat, říká lékař
Cévní mozková příhoda (CMP), neboli mozková mrtvice, je po srdečním infarktu druhou nejčastější příčinou úmrtí v České republice. Na brněnském veletrhu Medical Fair 2009 (20.-23.10.) se budete moci dozvědět o tomto onemocnění více. V rámci konference Mozkový infarkt – každá minuta rozhoduje o Vašem zdraví budou přednášet odborníci o prevenci a včasném vyšetření mozkové tepny ultrazvukem ve čtvrtek 22. listopadu od 13 hodin v pavilonu C. Samotné vyšetření si návštěvníci budou moci na místě vyzkoušet ˝Včasné vyšetření je nezbytné, protože každou minutu jde o miliony mozkových buněk,˝ říká vedoucí lékař Neurologického oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně MUDr. Robert Mikulík, PhD.

V rámci veletrhu se také konají přednášky a akce Ligy vozíčkářů: Pro Váš úsměv 2009
Pro Váš úsměv je svou podstatou naprosto jedinečný, neboť je zde každému návštěvníkovi poskytnuta velká řada možností k získání informací. Na jediném místě, v bezbariérovém pavilonu C, máte k dispozici dostatek odborníků, kteří jsou schopni a ochotni řešit problémy týkající se centrálního tématu, a tím je ˝Člověk s postižením˝.
Více informací na stránkách Ligy vozíčkářů zde.

Za náš portál Třetí věk Vás zveme na přednášku pana PhDr. Zdeňka Chmele: „Jsme staří, jak myslíme“ v rámci veletrhu Medical Fair 2009 na brněnském výstavišti dne 22.10.2009 v 10 hodin. Zašlete nám pomocí formuláře vyjádření Vašeho zájmu a získejte vstup na tuto přednášku a veletrh zdarma. Registrace zdarma je pro Vás ZDE.

Provozní doba, vstup na veletrh
Veletrh Medical Fair Brno 2009 je otevřen pro návštěvníky od 20. 10. 2009 do 22. 10. 2009 denně od 9.00 do 17.00 hod. Pátek 23. 10. 2009 pouze do 16.00 hod.
Vstupné na veletrh:
* Celodenní vstupné – 100,- Kč
* Zlevněné vstupné – 70,- Kč (je určeno pro děti 6 – 15 let, studenty po předložení dokladu o studiu, starobní důchodce, invalidní důchodce)
* Registrace přes internet – předregistrace – 40,- Kč
* Zlevněné vstupné pro držitele průkazu ZTP – 40,- Kč

Zdroj: BVV.cz – pan Skřítecký, Liga Vozíčkářů – pan Charvát

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: