Dnes je 24.11.2020, Svátek má Emílie, zítra Kateřina

Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Soutěž o balíčky norských přírodních produktů – ukončeno

Publikováno: 30.01.11
Počet zobrazení: 2754
NorskaLbalicek Ve spolupráci se společností Norská Linie jsme pro Vás přípravili 5 balíčků s norskými přípravky obsahující MemoMed ke zlepšení paměti a Natur Omega pro povzbuzení organizmu a posílení imunitního systému. Stačí nám zaslat správné odpovědi na několik vtipných otázek z historie. Zavzpomínejte a pobavte se s naším kvízem.
Správné odpovědi: 1. a, 2. a, 3. c, 4. a, 5. b. Výherci jsou: Irena F. z Litovle, Marie R. z Prahy, Světlana V. z Dolního města, Petr N. z Chomutova a Josef K. z Března.

Jak soutěžit?

 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny. Vyhrát může 5 výherců.

Podmínky:

 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (30. 1. 2011) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 13. 2. 2011 ve 20:00.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.

Výlet do historie – co si pamatujete z minulosti před 35ti lety?

1. Kolik stál bochník chleba? a) 4,20 Kčs b) 5 Kčs c) 7,40 Kčs 2. Kolik stál kopeček zmrzliny? a) 70 hal b) 1 Kčs c) 1,50 Kčs 3. Když jste šli do mlékárny pro čtvrtku másla, kolik máslo vážilo? a) 62,5 g b) 125 g c) 250 g 4. Kam byste šli „pro křapky“? a) do mlékárny – vajíčka s porušenou skořápkou b) do papírnictví – použité lepenkové krabice c) do železářství – použité plechovky bez víčka 5. V jakém obalu byste mohli koupit před 20 lety polotučné mléko? a) ve skle – plnotučné v litrovce, polotučné v půllitrovce b) v igelitu – polotučné bílý sáček s modrým nápisem, plnotučné s červeným nápisem c) v papírové krabici Vaše jméno:

Váš email:

* Vaše adresa:

Váš telefon:

Anti-spamové opatření – spočítejte: 1,5+1,5=

* (*) povinné položky

Losování výherců:
Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.

Další podmínky:

 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

Zdroj: Norská linie s. r. o. – paní Drnovská, kvíz připravili paní Otychová a pan Vohradník.