Dnes je 02.04.2020, Svátek má Erika, zítra Richard

Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Soutěž o knihu Ve formě po šedesátce – ukončena

Publikováno: 27.01.12
Počet zobrazení: 1810
Ve_forme_po_60_1 Lydie Raisin, autorka úspěšné knihy 120 cvičení pro dobrou postavu, nabízí program cvičení na každý den, tentokrát pro věkovou skupinu lidí kolem šedesáti let. Lze zůstat ve formě, aniž bychom se zranili nebo riskovali. Pokud správně odpovíte na 4 otázky, můžete vyhrát knihu Ve formě po šedesátce – Cvičení jen na 15 minut denně. Správné odpovědi jsou: 1. a, 2. c, 3. b, 4. a. Výherci jsou: Šárka M. z Jablonce nad Nisou, Václav H. z Písku.

Kniha přináší cvičení na celkové posilování, udržení pružnosti, uvolňování, zklidnění – procvičování krku, ramen, zad, paží, trupu, břišních partií, stehen, nohou, kotníků a prstů. Cvičení může každý provádět sám v domácím prostředí, nepotřebuje žádné pomůcky, ani není nutné docházet do fitness centra. K udržení tělesné kondice autorka nabízí dvě možnosti: sérii rozdílných patnáctiminutových cvičení na každý den s lehčími i obtížnějšími variantami, nebo program na procvičení jednotlivých tělesných partií. Kniha je psána pro ty, kdo chtějí po šedesátce zůstat ve formě.
Lydie Raisin, profesorka tělesné výchovy, má dlouholeté zkušenosti se sportovní výchovou a vedením kurzů kondičního cvičení, je autorkou mnoha pohybových programů tělesného rozvoje a úspěšných, opakovaně vydávaných publikací se cvičeními ke zlepšování a udržování tělesné kondice.
Nápovědu pro správné řešení otázek naleznete na http://obchod.portal.cz/produkt/ve-forme-po-sedesatce/

Jak soutěžit?

 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny. Vyhrát mohou 2 výherci.

Podmínky:

 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (27. 1. 2012) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 10. 2. 2012 ve 13:00.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.

Soutěžní otázky:

V nakladatelství Portál vyšlo již několik knih Lydie Raisin. Jaký je správný název jedné z nich (rok vydání 2007)? a) Cvičení pro pružnou postavu b) Cvičení pro dobrou postavu c) Cvičení pro hezkou postavu Strečink zlepšuje stav svalů, šlach, vazů, ale také pojivových tkání. Jedná se o procvičování těla formou protahování. Z čeho vychází strečink? a) Z vrcholového sportu b) Z gymnastiky c) Z hathajógy a z baletu Páteř se skládá z 33 až 35 obratlů. Kolik má člověk krčních obratlů? a) 5 b) 7 c) 9 Nespavost patří k častým zdravotním problémům současné populace. Jedinec v důsledku nespavosti se často ve spánku probouzí nebo nemůže usnout. Příčinami může být stres, nedostatek pohybu, přibývající věk, vedlejší účinky některých léků, onemocnění. Nespavost je: a) Insomnie b) Parasomnie c) Hypersomnie Vaše jméno:

Váš email:

* Vaše adresa:

Váš telefon:

Anti-spamové opatření – spočítejte: 1,5+1,5=

* (*) povinné položky

Losování výherce:

Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.

Další podmínky:

 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.