Dnes je 14.11.2019, Svátek má Sáva, zítra Leopold

Poslední diskuse


Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, jmenuji se Martin Chalupa a...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, kde...

Soutěž o vstupenky do pražského kina Lucerna – ukončena

Publikováno: 27.12.12
Počet zobrazení: 3205
kino Lucerna_1 Ve spolupráci s pražským kinem Lucerna jsme pro vás připravili soutěž o 2 vstupenky Carmen ve 3D. Promítání se uskuteční v pondělí 21. 1. ve 13:30.
Správné odpovědi jsou: 1. a, 2. b, 3. c. Výherkyní vstupenek na Carmen ve 3D je paní Helena T. (Litoměřice).

CARMEN 3D
r. F.A.Brabec, ČR, 2013, 126 min.
Režisér F. A. Brabec se rozhodl natočit filmovou 3D adaptaci mimořádně úspěšného divadelního muzikálu, který měl světovou premiéru v Praze. Hvězdné obsazení v čele s Lucií Bílou a nádherná hudba slibují úžasný filmový zážitek. Verze Carmen od trojice proslulých amerických autorů, není stejná jako původní kniha nebo opera. Není to „moderní verze“ Carmen, ale příběh Carmen volně inspirovaný. Carmen je v tomto zpracování členkou cirkusu, jehož majitelem je ďábelský vrhač nožů García. Jeho cirkus přijede do města ovládaného starostou Mendozou a policií pod vedením kapitána Zunigy.

Jak soutěžit?

 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny. Vyhrát může 1 výherce.

Podmínky:

 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (27. 12. 2012) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 10. 1. 2013 v 10:00.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.

Soutěžní otázky:

Světová premiéra amerického muzikálu Carmen proběhla v říjnu 2008 v hudebním divadle Karlín. Příběh je svou operní předlohou volně inspirován. V jakém prostředí se divadelní muzikál Carmen částěčně odehrává? a) V cirkusu b) V kině c) Na plovárně Obsazení je vskutku mimořádné, sami posuďte: Jiří Korn, Václav Noid Bárta, Dasha či Pavla Břínková. A kdo svým vyjímečným podáním ztvárnil titulní roli Carmen? a) Helena Vondráčková b) Lucie Bílá c) Lucie Vondráčková Režisér F.A.Brabec se rozhodl natočit filmovou adaptaci Carmen ve trojrozměrné stereoskopické projekci označovanou jen krátce 3D. Na jaký svůj snímek tak uznávaný český režisér technicky navazuje? a) Obsluhoval jsem anglického krále b) Kolja c) V peřině 3D Vaše jméno:

Váš email:

* Vaše adresa:

Váš telefon:

Anti-spamové opatření – spočítejte: 1,5+1,5=

* (*) povinné položky

Losování výherce:

Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.

Další podmínky:

 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.