Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý den, mám zájem o studium U3V...

Politika zobrazit diskusi

Dobrý den.chtěli bychom se s manželem...

Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Pozvánka pro seniory do Lucerny

Publikováno: 30.07.16
Počet zobrazení: 1597
  Autor článku: Mgr. Andrej Štůla
Lucerna zve seniory do kina, pro seniory platí sleva 50 %, tak pokud budete mít chuť, vypravte se na nějaké hezké představení.

UČITELKA pondělí 1.8. 13:30 r.: J. Hřebejk, SR/ČR, 2016, 102 min.

Hlavní hrdinkou nového snímku tvůrčího dua Hřebejk – Jarchovský je laskavě vyhlížející učitelka, která však za účelem osobního obohacení manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči.

 

ZA LÁSKOU VZHŮRU  pátek 5.8. 13:30 r.: L. Tirard, Francie, 2016, 98 min.

Hlavní hrdinkou příjemné romantické komedie je Diane, krásná žena s vysokým pracovním postavením. Jednoho večera Diane zazvoní telefon a přijme hovor od Alexandra, je zdvořilý, šarmantní i bohatý. Diane podlehla kouzlu hlasu a sní o tom, jak asi vypadá ve skutečnosti. Jak už to ale bývá, představy jsou někdy lepší než skutečnost a jejich setkání nedopadne podle očekávání…

 

HEIDI, DĚVČÁTKO Z HOR pondělí 8.8. 13:30 r.: A. Gsponer, SRN/Švýc., 2015, 105 min.

Již více než 130 let si knihy o děvčátku Heidi švýcarské autorky Johanny Spyri nacházejí stále nové a nové nadšené čtenáře. V novém velkolepém filmovém zpracování potkáváme Heidi jako osiřelé děvčátko, které tráví nejšťastnější dny dětství společně s kamarádem Peterem při hlídání stáda koz, radostného hraní a užívání si svobody švýcarských Alp, kde bydlí v prostém srubu u svého dědečka.

 

JULIETA  pátek 12.8. 13:30 r.: P. Almodóvar, Španělsko, 2016, 99 min.

Každý nový snímek držitele dvou Oscarů za filmy Vše o mé matce a Mluv s ní, španělské režisérské ikony Pedro Almodóvara, je očekáván jako obrovská událost. Letos v létě nás potěší svou novinkou, ve které poutavě rozehrává dramatické osudy dvou žen, matky a dcery.

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN pondělí 15.8. 13:30 r.: R. Margon, Francie, 2016, 90 min.

Jean-Paul Belmondo se v doprovodu svého syna Paula vrací na zásadní místa své filmové kariéry… V jedinečném celovečerním portrétu se legendární Bebel vrací na místa, kde vznikaly jeho filmy.

 

KOMORNÁ pátek 19.8. 13:00 r.: Chan-wook Park, J. Korea, 2016, 145 min.

Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem a poručníkem. Chlípný strýc vychovává Hideko přísnou rukou a čeká, až dospěje, aby si ji mohl vzít a zmocnit se jejího bohatství. V domě se však objevuje podvodník, který zosnuje příchod mladé komorné Sukhui ve skutečnosti chudé kapsářky, která mu má pomoci nebohou Hideko svést.

 

TEORIE TYGRA pondělí 22.8. 13:30 r.: R. Bajgar, ČR, 2015, 101 min.

Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová a Iva Janžurová v nové české komedii o jedné velké vzpouře. Je to vlastně tak trochu road movie o muži, který si v šedesáti vzpomene, že míval sny i vlastní vůli a že chce zpátky vládu nad svým životem.

 

BOŽSKÁ FLORENCE  pátek 26.8. 13:30 & 29.8. 13:30 r.: S. Frears, GB, 2016, 110 min.

Meryl Streep jako Florence Foster Jenkins, dáma, která se v roce 1944 sluní na vrcholu newyorské společnosti. Se svým manželem a manažerem v jedné osobě, St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), oblažují městskou smetánku výběrem slavných operních árií v podání samotné božské Florence.

Jediným problémem jejích vystoupení je skutečnost, že Florence nejenže nedokáže udržet při zpěvu melodii, ale její hudební nadání a hlas mají, jemně řečeno, své nedostatky.

 

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: