Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Seznamování seniorů v 21. století online

Publikováno: 11.05.17
Počet zobrazení: 3461
Autorka článku: Radka Kelichová
Jdete s dobou? Seznamování už dávno není jen o inzerátech na nástěnkách nebo v novinách. Prim hraje internet a další moderní technologie. Využíváte je?

Seznamování seniorů v 21. století
I senioři touží po lásce, a jak se říká, láska kvete v každém věku. Pokud jste již ve zralém věku a hledáte nový protějšek, nebojte se seznámení. Přestaňte se řídit předsudky, že už to nemá cenu. Naopak! V seniorském věku nastává ten správný čas pro nalezení lásky. Inspirujte se s námi, jak se seznamují senioři ve 21. století!

Moderní technika jako prostředek k seznámení

Pokrokoví senioři mohou k seznámení využít svůj počítač, mobilní telefon nebo tablet s připojením k internetu. Senioři stále častěji vlastní tyto výdobytky moderní společnosti a pomalu se s nimi sbližují. S tím, jak se s nimi učí zacházet, roste i jejich návštěvnost na internetových seznamkách a počet registrovaných uživatelů v seniorském věku.

Láska přes internetové seznamky
V případě, že nejste s počítačem a internetem velcí kamarádi, zaplaťte si počítačový kurz nebo požádejte svou rodinu či známé, aby vás s tím naučili pracovat. S počítačovou gramotností se vám naskýtá šance na rychlé seznámení. Řada online seznamek spojila životy stovek seniorů, tak proč to také nezkusit? Registrace do internetových seznamek vám zabere jen chvíli času a snadno se v nich zorientujete.

Internet a další místa k seznamování
Seznamka pro seniory poskytuje možnost nalézt nového přítele se stejnými zálibami, společníka pro chvíle samoty nebo partnera, s nímž strávíte zbytek života. I nadále se však senioři seznamují tradičními způsoby, například na kulturních akcích, výletech, univerzitách třetího věku nebo přes novinové inzeráty. Jak ale bude stárnout současná střední generace, stane se seznamování přes internet nejpreferovanějším způsobem pro nalezení vhodného protějšku.

Seznamka pro seniory, kteří hledají štěstí
Na internetu natrefíte na několik významných seznamek, ale ne všechny mohou nabídnout to, co online seznamka Jiskreni.cz. Na této seznamce vyhledáte partnera jednoduše podle pohlaví, města a věku. Třeba právě ve vašem městě bydlí osamocený protějšek, který také prahne po seznámení jako vy. A nebyla by škoda tuto šanci promarnit? Na seznamkách se už registrovaly tisíce seniorů, proto nezůstávejte pozadu a vyzkoušejte sami vymoženosti online seznamky!

Odhoďte zábrany stranou – vyplatí se to!
Seberte odvahu a zaregistrujte se na internetové seznamce. Popularita online seznamek strmě stoupá a využívá je stále více seniorů. Partnera si můžete najít odkudkoliv a kdykoliv. Ve svém profilu můžete uvést, co od partnera očekáváte. Tím předejdete tomu, že se vám ozvou nevhodné protějšky. Zapomeňte na stydlivost a předsudky a nezahazujte šanci seznámit se s novým partnerem. Vždyť s odchodem do důchodu život rozhodně nekončí!

Autor: Radka Kelichová, Foto: Internet

Vaše komentáře

Celkem 1 komentář (0 komentářů čeká na schválení)

23.09.2019 09:17  Antonín

Po zhlédnutí webů Seznámení jsem zhnusen stupidní grafikou,způsobem manipulace ignorující svobodné rozhodnutí /registrace je forma manipulace/a nemožnost kontaktu bez kontroly administrátora.Tyto praktiky silně připomínají stb-ácké manýry z dob bolšvické totality.Ten,kdo si podá inzerát,musí mít jistotu,že jej osloví zájemce bez jakýchkoliv podmínek...Takže se nejedná o službu pro seniory ale o komerční záležitost-vydělávat na osamělých lidech...

Zanechte komentář: