Dnes je 12.12.2018, Svátek má Simona, zítra Lucie

Poslední diskuse


Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Téma týdne zobrazit diskusi

Hezký den, Chtěla bych Vás poprosit o...

Téma týdne zobrazit diskusi

Hezký den, Chtěla bych Vás poprosit o...

Vánoční dárek od autodromu?

Publikováno: 10.11.17
Počet zobrazení: 525
  Zdroj: Autodrom Most
Mladí lidé mají rádi adrenalin a zážitky. Prarodiče se o ně bojí. Zkuste letos nadělit zážitek, adrenalin i bezpečnost!

Nastává období každoročního zamyšlení, čím překvapit své blízké pod vánočním stromečkem. Mostecký autodrom má řešení. Jeho originální dárek nabízející zážitek, adrenalin i bezpečnost totiž potěší nejen muže! Také dámy si jistě rády užijí napínavých chvil při sledování závodů, v horkém sedadle spolujezdce na dráze, nebo si prověří své řidičské návyky a dovednosti v kurzu bezpečné jízdy.
Autodrom nabízí elektronický nebo papírový voucher. „Výhodou pořízení elektronického poukazu prostřednictvím on-line systému na webových stránkách autodromu je, že odpadá poplatek za poštovné. Kdo si však objedná papírový voucher, může se zase těšit na překvapení. Při zakoupení zážitkového nebo adrenalinového poukazu získá v jeho ceně navíc i závodní kuklu pod přilbu. U poukazů s akcentem bezpečnosti obdrží plně vybavenou autolékárničku,“ upřesnila marketingová manažerka společnosti AUTODROM MOST Tereza Zajíčková.

Zážitkový vánoční voucher obsahuje vstupenku na prestižní závodní víkend mosteckého autodromu sezony 2018, a to evropský pohár okruhových tahačů Czech Truck Prix ve dnech 31. srpna až 2. září.

Adrenalinový vánoční poukaz nabízí taxijízdu se zkušeným jezdcem ve voze Subaru WRX STI nebo BMW M3, případně svezení po velkém závodním okruhu autodromu za volantem vlastního automobilu či řídítky motocyklu.

Vánoční voucher zaměřený na bezpečnost potěší obdarované kurzem bezpečné jízdy, a to klasickým nebo FUN, případně UNI poukazem, kdy si lze z portfolia kurzů autodromu vybrat. Voucher zahrnuje i kurz sportovní jízdy s trojnásobným vítězem evropského poháru cestovních vozů (FIA ETCC) Petrem Fulínem.

Zájemci o vánoční vouchery najdou podrobné informace v nejbližších dnech na adrese www.autodrom-most.cz.

Zdroj: Autodrom Most

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: