Dnes je 22.05.2018, Svátek má Emil, zítra Vladimír

Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Hezký den, Chtěla bych Vás poprosit o...

Téma týdne zobrazit diskusi

POZOR!!!! na sociální pracovnici jménem...

Zdraví zobrazit diskusi

Dobrý den,prosím o přeložení...

Speciální absorpční pomůcky

Publikováno: 11.05.18
Počet zobrazení: 252
  Autor článku: Daniela Benešová
Významným demografickým trendem současnosti je stárnutí populace, a tak druhá polovina tohoto století bude patřit seniorům.

S narůstajícím věkem často přibývají i zdravotní potíže včetně inkontinence, která trápí více než milion českých žen a mužů. Tento nepříjemný problém se ale může objevit i u mladších ročníků. Diskrétní inkontinenční pomůcky z řady MoliCare Mobile od HARTMANN – RICO mohou výrazně zvýšit kvalitu života – nyní v novém kabátě.

„Inkontinence je zjevný zdravotní a společenský problém, který nezmizí tím, že o něm nebudeme mluvit. Osoby s únikem moči jej často tají a nevědí tak o všech pomůckách, které se v dnešní době nabízí. Jednou z možností jsou absorpční kalhotky MoliCare Mobile, které jsou diskrétní a významně usnadňují běžné denní aktivity,“ říká Andrea Pisingerová, senior brand manažerka Inkontinence CZ ze společnosti HARTMANN – RICO. „Kalhotky MoliCare Mobile zůstávají stejné, jak je mají uživatelé nejraději, jen mají pár vylepšených funkcí – např. nový design obalu zlepšuje orientaci v jednotlivých typech kalhotek,“ doplňuje.

Natahovací plenkové kalhotky MoliCare Mobile vypadají jako běžné spodní prádlo
a anatomické tvarování zajišťuje jejich naprosto diskrétní a pohodlné nošení. Povrch kalhotek má stabilní pH 5,5 a tím udržuje pokožku v intimní oblasti zdravou.

Navíc je rychleschnoucí a zároveň prodyšný. Kalhotky mají také nejvyšší reálné savosti, které jsou dostupné na našem trhu. Ochranu zvyšují vylepšené postranní pásky, které umožňují pacientům bez starostí ležet na boku, např. v noci nebo při odpočinku.

Kalhotky jsou dostupné ve třech barevně odlišných variantách a hodí se pro středně těžký až těžký stupeň inkontinence. Se správným výběrem pomohou nové ikony kapek určující savost kalhotek (1-5 kapek pro lehkou až střední, 6-10 pro těžkou inkontinenci), ikony postav zase
s rozlišením dámského a pánského střihu.

Na webu www.moliklub.cz najdete veškeré informace o inkontinenci a její léčbě včetně tipů na vhodné cviky – na míči, na židli, v leže nebo v kleče. Pokud si nejste jisti závažností problému a výběrem pomůcek, je zde k dispozici i krátký průvodce MoliCare Mobile, který vám usnadní rozhodování. Díky bezplatné registraci do Moliklubu navíc můžete získat další výhody jako přístup k vzorkům pomůcek, k videím se cviky nebo do odborné poradny.

Autor: Daniela Benešová, Foto: Internet

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: