Dnes je 27.06.2019, Svátek má Ladislav, zítra Lubomír

Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý den, mám zájem o studium U3V...

Politika zobrazit diskusi

Dobrý den.chtěli bychom se s manželem...

Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava

Publikováno: 5.02.19
Počet zobrazení: 549
  Propojujeme svět lidí, kteří chtějí pomoci, se světem těch, kteří pomoc potřebují. Každý rok spolupracujeme s asi 400 dobrovolníky přímo z Ostravy, od roku 2008 je to už téměř 3000 ochotných lidí, které jsme nadchli, proškolili, pojistili a vyslali k potřebným v rámci Ostravy a okolí.

Dobrovolníci navštěvují seniory, kteří se cítí osamělí, hospitalizované děti, kterým neutíká čas, lidi s mentálním postižením, pro které je každá návštěva ze světa mimo instituci zážitkem, pacienty ostravským nemocnic, kterým dokáží ulehčit těžké chvíle. Odměnou jim je dobrý pocit a rozzářené oči.

„Pokaždé, když za svou seniorkou přijdu a vidím ten velký úsměv, mám najednou mnohem lepší náladu, a když odcházím, plná krásných zážitků, vím, že ten darovaný čas nebyl ani trochu zbytečný. Ten pocit, že díky vám má někdo život růžovější, je nepopsatelný. Jestli i vás dobrovolnictví aspoň trochu zaujalo, určitě do toho pojďte. Nemáte vůbec co ztratit, právě naopak toho spoustu získáte“, říká dobrovolnice paní Kristýna.

Nové dobrovolníky rádi přivítáme každou první středu v měsíci mezi 10 a 17 hodinou v Dobrovolnickém centru ADRA Ostrava na Jiráskovo náměstí 4. Darujte i Vy trochu svého času potřebným, stačí hodina týdně!

www.adraostrava.cz
Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava
Jiráskovo Náměstí 4/1439, Ostrava

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: