Dnes je 21.01.2021, Svátek má Běla, zítra Slavomír

Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava

Publikováno: 5.02.19
Počet zobrazení: 1041
  Propojujeme svět lidí, kteří chtějí pomoci, se světem těch, kteří pomoc potřebují. Každý rok spolupracujeme s asi 400 dobrovolníky přímo z Ostravy, od roku 2008 je to už téměř 3000 ochotných lidí, které jsme nadchli, proškolili, pojistili a vyslali k potřebným v rámci Ostravy a okolí.

Dobrovolníci navštěvují seniory, kteří se cítí osamělí, hospitalizované děti, kterým neutíká čas, lidi s mentálním postižením, pro které je každá návštěva ze světa mimo instituci zážitkem, pacienty ostravským nemocnic, kterým dokáží ulehčit těžké chvíle. Odměnou jim je dobrý pocit a rozzářené oči.

„Pokaždé, když za svou seniorkou přijdu a vidím ten velký úsměv, mám najednou mnohem lepší náladu, a když odcházím, plná krásných zážitků, vím, že ten darovaný čas nebyl ani trochu zbytečný. Ten pocit, že díky vám má někdo život růžovější, je nepopsatelný. Jestli i vás dobrovolnictví aspoň trochu zaujalo, určitě do toho pojďte. Nemáte vůbec co ztratit, právě naopak toho spoustu získáte“, říká dobrovolnice paní Kristýna.

Nové dobrovolníky rádi přivítáme každou první středu v měsíci mezi 10 a 17 hodinou v Dobrovolnickém centru ADRA Ostrava na Jiráskovo náměstí 4. Darujte i Vy trochu svého času potřebným, stačí hodina týdně!

www.adraostrava.cz
Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava
Jiráskovo Náměstí 4/1439, Ostrava

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: