Dnes je 16.06.2019, Svátek má Zbyněk, zítra Adolf

Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý den, mám zájem o studium U3V...

Politika zobrazit diskusi

Dobrý den.chtěli bychom se s manželem...

Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Dotazník k diplomové práci

Publikováno: 30.03.19
Počet zobrazení: 224
  Cestujete rádi po České republice? Pokud ano, už Vás někdy napadlo zajímat se o to, zda ubytovací zařízení jedná šetrně k životnímu prostředí, podporuje život a kulturu místních obyvatel nebo se například zabývá charitativní činností? Takovému jednání se říká „společenská odpovědnost firem“. Jde o dobrovolný závazek podniků chovat se odpovědně ke společnosti i prostředí, ve kterém podnikají.

Ráda bych znala Váš názor na tuto problematiku a proto Vás prosím o vyplnění naprosto anonymního elektronického dotazníku, který Vám zabere přibližně 8 minut. Ze všech vyplněných dotazníků se vygenerují souhrnná data, takže se nemusíte bát, že Vaše odpovědi někdo uvidí. Elektronický odkaz na dotazník naleznete níže pod textem.

 

Výsledky budou využity při zpracování mé diplomové práce, kterou píši na Mendelově univerzitě v Brně. Věřím, že Váš názor a celkové výsledky výzkumu pomohou vyzdvihnout toto téma a možná i přimět některé hotely k jednání ve prospěch společnosti. Předem děkuji za Váš čas a třeba už se při výběru Vaší další dovolené budete na ubytovací zařízení dívat i z jiného pohledu:).

https://67981.vyplnto.cz/

Adéla Staňková, studentka Mendelovy univerzity v Brně“

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: