Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Fuchsoviny II.

Publikováno: 21.10.19
Počet zobrazení: 390
  Autor článku: Irena Fuchsová
Už tě nemám ráda, Leoši Mareši!
 

Třeba si v neděli 17. prosince 2006 Leoš Mareš řekl, je to poslední přenos ze SuperStar, tak se odvážu.
Dva kluci zpívali a národ se rozhodoval, komu pošle hlas. U mě to bylo jasné. Přála jsem vítězství Zbyňkovi Drdovi, který se mi líbil od první chvíle, co jsem ho uviděla, protože mi připomínal moje první lásky a také jsem mu jeden hlas poslala.

Mezi zpíváním byly záznamy z návštěv finalistů v jejich základních školách. Ve škole u Zbyňka Drdy se v první třídě přihlásila holčička, která neměla přední zoubky – tím jsme si prošli všichni – a zeptala se, jestli by se jí Zdeněk Drda nepodepsal.
Spletla se. Místo Zbyněk řekla Zdeněk. Myslím, že v Česku nebyl nikdo, kdo by se z jejího přeřeknutí osypal – všichni jsme přece věděli, koho myslí.

Když jsme se z této reportáže „vrátili“ zpátky do přímého přenosu, držel Leoš Mareš rodiče Zbyňka Drdy kolem ramen, mluvil s nimi o jejich synovi a své krasořečnění ukončil opravdu krásně!
„Jen tak mimochodem, ta holčička, co řekla, že chce podpis Zdeňka Drdy, tak pak vyšlo najevo, že ona vlastně fandí někomu jinému a tak jí vyrazili zuby!“
Další klenot z něho vypadl chvíli po té, kdy řekl, že dnešní SuperStar bude…
… dnešní SuperStar bude…
…prostě, dnešní SuperStar bude jako prase!

Kolik dětí bylo v té chvíli v hale a kolik u televizních obrazovek? Půl milionu? Milion? Třeba byl ten večer v takové euforii, že mu bylo jedno, co říká. Možná se dozvěděl, že SuperStar už nikdy moderovat nebude – ať proto, že mu to příště nedají, nebo proto, že Česku do budoucna bohatě postačí tři SuperStar.
Nebo je Leoš Mareš člověk, který se přetvařuje a jeho dojímání se nad těmi, kteří SuperStar opouštěli, jeho bezprostřední hlášky o tom, jak je všechny miluje a jak to s nimi všechno prožívá – je dobře zahraná póza, která má vzbudit sympatie nejenom u diváků SuperStar.

To se mu ostatně podařilo – byl mi sympatický, i když je fakt, že jsem z něho od chvíle, kdy jsem ho na televizní obrazovce uviděla poprvé, cítila dokonalý kalkul – říkala jsem si, ten mladý muž umí mistrně zahrát, jak je přirozený, dobrý a všechny lidi milující.
Prostě vše a všechny objímající Leoš Mareš.

Nevadilo mi to do 17. prosince 2006, kdy bylo finále SuperStar.
Od tohoto nedělního večera nemám Leoše Mareše ráda. Je to člověk, který o malé holčičce prohlásil, že jí někdo vyrazil zuby, protože řekla špatně jméno finalisty SuperStar a fandí někomu jinému!
Tenhle sympatický mladý muž, idol dětí, které ho milují a SuperStar s nadšením sledují, zesměšnil malou holčičku, které vypadaly první zuby a druhé jí ještě nenarostly, její přeřeknutí rozmázl, ale co je nejhorší, tento galantní, laskavý, citlivý a usměvavý muž, vybízel k agresi!
Spleteš někomu jméno? Nefandíš tomu, komu fandíme všichni? Tak to máš smůlu!
Vyrazíme ti zuby!

Je přece normální, vyrazit někomu zuby za to, že splete jméno nebo fandí někomu jinému!
Říkal to Leoš Mareš v televizi!

Autorka: Irena Fuchsová

Třicátá kniha Ireny Fuchsové (www.kdyz.cz), KDYŽ SVĚTLO PROJDE ŠPÍNOU, ZŮSTANE ČISTÉ, vyšla v červenci 2013. Je to román o dívce, která v osmnácti letech, v roce 1968, začala pracovat v kolínském divadle. Autorka stěžejní část románu, týkající se let 1968 až 1992, napsala podle svého deníku a text doprovodila fotografiemi ze svého života. Knihy Ireny Fuchsové si můžete za výhodnou cenu objednat na webu nakladatelství http://www.beskydyknihy.cz/ nebo přímo na tel.736 608 678.

http://fuchsova.blog.idnes.cz/

https://www.facebook.com/irena.fuchsova

http://www.palmknihy.cz/catalogsearch/result/?q=Irena+Fuchsov%C3%A1

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: