Dnes je 04.04.2020, Svátek má Ivana, zítra Miroslava

Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

„Jedu s dobou“

Publikováno: 20.02.20
Počet zobrazení: 291
kurzy bezpečné jízdy pro seniory nad 65 let pro rok 2020.

Ve spolupráci s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů, Radou seniorů ČR, Českou kanceláří pojistitelů a Českým rozhlasem pořádá Autodrom Sosnová pro seniory sérii praktických školení bezpečné jízdy.

Aktivní řidiči, kteří přijedou na kurz na autodrom se svými vozy se mohou těšit na informace o tom, jak správně řešit krizové situace a jak se především do problému nedostat. Teorie bude samozřejmě podpořena praktickým tréninkem na smykových plochách, jízdou zručnosti a nácvikem první pomoci.

Zájemci si budou moci vybrat, jestli se zúčastní v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Během jednoho dne se vystřídá na autodromu až 120 řidičů. Celý kurz trvá šest hodin a pro účastníky je zajištěno občerstvení a plnohodnotný oběd ev. večeře a na závěr kurzu obdrží každý řidič certifikát.
Přihlásit se na kurz je možné telefonicky, nebo na www.jedusdobou.cz (někteří senioři možná vyhledají technickou pomoc v rodině). Kurzy na autodromu jsou pro účastníky ZDARMA.

Plánované termíny prvních kurzů na autodromu: 25. března 2020, 23. dubna 2020
Další termíny budou přidávány postupně během roku vždy ke konci měsíce (sledujte na www.jedusdobou.cz, nebo na fcb stránkách Autodromu Sosnová)

Kontakt a dotazy:
Mgr. Petr Zelinka
Tel.: 774 553 313
E-mail: zelinka@autodrom.cz

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: