Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Jak se stáří někdy tváří

Publikováno: 23.10.20
Počet zobrazení: 288
Autor článku: Hana Šimková
Hříchy z minulých životů?

Je pravda, že se na televizi, na rozdíl od některých z vás, dívám často. Můj život se smrskává a v tom smrskávání se vynořila televize, která mi pomáhá přežít samotu.
Našla jsem kanál, kde se scházejí věštkyně, vědmy a čarodějnice. Pokaždé je to nějaká jiná. Některá vám narovná čakry, pošle energii, když už máte pocit, že žádnou nemáte, další vám vyloží karty, jestli se máte stěhovat, vyměnit práci, nebo manžela.

Je to docela poučné. Tuhle však přišla jedna, která slíbila, že řekne, co člověk dělal v minulém životě a jak se mu to prolíná v životě tomto. Zaujalo mě to a do televize jsem zavolala. Stačí říci křestní jméno, datum narození a už to funguje. Dělat jsem to ale neměla, protože jsem se dozvěděla, že jsem v minulém životě byla krásná, bohatá, ale strašně zlá žena. Mužů jsem měla dost, ale když mě přestali bavit, nechávala jsem je zlikvidovat. Zemřela jsem ale v klidu v pozdním věku. No fuj!

Zamrazilo mě po celém těle a přemýšlela jsem, jak se mi to odráží v životě tomto. Je pravda, že mužů jsem měla dost, ale rozcházela jsem se s nimi hezky a přátelsky. Nezlikvidovala jsem ani jednoho, ale vlastně jim i pomohla. Žijí totiž v docela pohodových manželstvích. Když se potkáme, máme si vždycky co říci a žádná nevraživost nezůstala.
No jo, ale já jsem je posílala dál a žádného jsem si nenechala. Teď už mě to docela mrzí, ale je pozdě. Asi je to ten trest. A tak dávat si inzerát je asi zbytečné.

PS: Ale náhoda je blbec, a tak vám sděluji, že jsem hodná, umím vařit, mám smysl pro humor, ale hlavně jsem přítulná a nechám se pohladit. Tak mi někdo pomozte tu kletbu zlomit.

Autor: Hana Šimková

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: