Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Co žena nikdy neřekne a muž nikdy neudělá

Publikováno: 13.09.21
Počet zobrazení: 370
Autor článku: Irena Fuchsová
Jak stárnou ženy, které byly sexy?

Většinou stárnou stejně jako ženy, které nikdy nebyly královnami večírků, nikdy se kvůli nim muži neporvali, nikdy se kvůli nim nikdo nerozvedl. Ale na některé z žen, které byly sexy, číhá veliké nebezpečí zhruba kolem padesátky.
Nejsou to problémy s přechodem. Není to útěk manžela k mladší ženě. Ani nemoc to není. Úmrtí manžela či rodičů také ne. Není to ani zklamání z dospělých děti. Tohle všechno, a mnoho podobných „radostí“, může potkat mnoho žen, nejenom ty, které byly sexy a muži po nich šíleli, a každá se s těmito „radostmi“ musíme poprat, a také se s nimi pereme, ať už jsme byly sexy nebo nebyly.
Nebezpečí, které čeká zhruba kolem padesátky na některé ženy, které byly sexy, a po kterých muži šíleli, je poměrně jednoduché.
Tyto ženy se totiž neumí smířit s tím, že už se s nimi muži nechtějí vyspat, a dokonce s nimi už nechtějí ani koketovat. Nechápou, proč najednou v očích mužů, známých či neznámých, nezahlédnou touhu, zájem, zajiskření. A nejenom, že v očích mužů nezahlédnou touhu, zájem, zajiskření – ženy, které byly sexy, v nich nezahlédnou vůbec nic.
Ono by se tam samozřejmě něco našlo, ale ženy, které byly sexy, chtějí vidět pouze touhu, zájem či zajiskření. Chtějí vidět to, na co byly zvyklé od svých cca třinácti let. Nacházely touhu, zájem či zajiskření v očích mužů ve dvaceti, ve třiceti, ve čtyřiceti, i v pětačtyřiceti. Ale jak se blížila padesátka, oči mužů se měnily, až z nich definitivně zmizela touha, zájem i zajiskření. A když se změnily oči mužů, změnily se i ženy, které byly do této doby sexy.
Některé ženy, které byly do této doby sexy (jsou samozřejmě výjimky, které jsou svým způsobem sexy stále), jsou touto skutečností natolik zraněné, že na muže rezignují a zůstávají samy, i když by snadno mohly vyčíst z očí mužů i jiné signály – ale ty ony odmítají. Chtějí pouze touhu, zájem, zajiskření. Tyto ženy se upnou ke své práci a k psímu nebo kočičímu kamarádovi.
U jiných žen se po zjištění, že už touhu mužů nevzbuzují, změní oči. Jsou smutné a vyprahlé. A těla těchto žen tloustnou.
Pak jsou ženy, které začnou nemilosrdně šlapat po mužích. Mstí se jim za to, že už v jejich očích nenacházejí touhu, zájem, zajiskření. Takové ženy jsou mrchy, kterým je lépe se vyhnou, nicméně tyto ženy – mrchy, ještě nejsou ty nejhorší!
Nejhorší je poslední skupina žen, ve které jsou ženy, které si nevšimnou, že v očích mužů už dávno, dávno není touha, zájem ani zajiskření. Tyto ženy vidí v očích mužů stále touhu, zájem a zajiskření, a podle toho se chovají. Je to hrůza, řeknu vám! Není nic trapnějšího než stárnoucí žena, která si myslí, že je stále sexy. Stále vidí v očích mužů touhu, zájem či zajiskření, a i když nic z toho v očích mužů už dávno, dávno není.
Jak říkám, tohle je nejhorší skupina stárnoucích žen, které bývaly sexy…

Autorka: Irena Fuchsová

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: