Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Konference o poskytování sociálních služeb

Mezinárodní setkání se konalo 18. března 2010 pod záštitou Mgr. Ivany Stráské, náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje a MUDr. Mariána Hoška, náměstka ministra práce a sociálních věcí.
19.03.10
Autor článku: MPSV

4. veletrh FOR SENIOR ještě rozšířil spektrum nabídky

Bezkonkurenční výběr pro každého Tři předchozí realizované ročníky veletrhu FOR SENIOR měly takový ohlas, že si termín nadcházejícího 4. ročníku veletrhu pro plnohodnotný aktivní život dlouho dopředu hlídají jak vystavovatelé, tak i široká veřejnost.
14.03.10

III. ročník konference SENIOR LIVING

Pořadatelé III. ročníku konference SENIOR LIVING, která se věnuje problematice bydlení seniorů a kvalitě života ve stáří, se rozhodli program konference obohatit o několik novinek.
25.08.08
Autor článku: Maura, 2008

LDN v popředí pozornosti

Tiskem proběhla smršť článků kolem LDN ( léčebny dlouhodobě nemocných). Reportér MF dnes v roli zaměstnance strávil na jedné LDN v Praze týden a je z toho téměř pohroma.
12.07.08

Konference Senior living

III. ročník konference SENIOR LIVING se bude konat v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové ve dnech 11. a 12. listopad 2008. Hostitelem konference SENIOR LIVING, kterou pořádá společnost Ledax o.p.s.
30.06.08

Pátrání po projektu Senior v tísni

Problém pečovatelských služeb a jejich nabídky...
25.01.08
Autor článku: Petr Kurka

Pro seniory staví nové byty

6.11.07
Nový typ bydlení pro seniory vzniká na Mladoboleslavsku. Takzvaný Senior Park v Luštěnicích nabídne bydlení movitějším důchodcům. Domov by v něm mohlo v novém roce najít téměř čtyřicet seniorů. A stavbu takového domova zvažují i přímo v Mladé Boleslavi. Foto: Senior Park

Chodovští strážníci poskytují záchranu doma

Častou službu, která se vyskytuje již v mnoha městech, se rozhodli poskytovat i strážníci v Chodově. Projekt "tísňová akce" je určena starým a nemocným občanům, kteří jsou doma sami.
30.10.07

Projekt Senior taxi v Děčíně

25.10.07
Centrum sociálních služeb Děčín připravuje projekt pro přepravu zdravotně postižených osob a seniorů. Privilegovanou skupinou přepravovaných osob budou ti, kteří využívají služeb Pečovatelské služby, Domova pro seniory, DOMINA Děčín, Domova pro osoby se zdravotním postižením. Při volné kapacitě Senior taxi budou moci této služby využívat ostatní senioři nebo handicapovaní občané města. Ilustrační foto

Ústavy v novém?

Třebaže se už sedm let píše třetí tisíciletí, obyvatelé některých ústavů sociální péče v kraji dodnes žijí ve starobylých zámcích či zastaralých budovách. Na opravy jsou třeba desítky milionů korun.
27.09.07