Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Jarní výlet do Bratislavy a na Slovensko

Cesta z Prahy do slovenské metropole Bratislavy vlakem Českých drah již od 325 Kč, z Brna, Olomouc nebo Břeclavi od 163 Kč a z Ostravy od 271 Kč. To je od 28. dubna aktuální nabídka pro cesty s Včasnou jízdenkou Evropa.
9.05.17
Zdroj: České dráhy

Seniorský pobyt u moře v Chorvatsku

Máte chuť navázat přátelství a strávit týden u moře? Nebaví Vás sedět jen doma u televize a navíc mnohdy úplně sami? Právě pro Vás jsme připravili speciální zájezd do Chorvatska.
21.02.14
Zdroj: Cestovní kancelář Victoria

Slevy pro seniory – dovolená 2012 – 2. část

Redakce Třetího věku pro vás oslovila vybrané české cestovní kanceláře s dotazem, jaké slevy pro seniory mají připravené pro nadcházející sezónu. Přečtěte si výsledek a vybírejte.
17.04.12

Akční jízdenka pro vánoční svátky

České dráhy opakují akci ČD Net Lidl. Nabízejí celodenní síťové jízdenky ČD Net Lidl na tři prosincové dny: 25., 26., nebo 27. prosince za 149,-.
6.12.09

Slevy pro seniory v pražském dopravním podniku

Celý podzim u přepážek Dopravního podniku dochází k nepříjemným scénám, když čerství důchodci zjistí, že si mohou nechat jen zdát o levnějším cestování hromadnou dopravou.
5.02.09
autor: Petr Švec, MFDNES

Lázeňská dovolená

V poslední době začínají i mezi poměrně oblíbené dovolené patřit lázně. A proč ne. Člověk je v příjemném prostředí, které je většinou obklopené přírodou, nemá žádné starosti, stres a ještě si dopřává příjemné věci jak pro tělo tak i pro ducha.
18.07.08

Relaxujeme na horách

Zimní měsíce jsou neoddělitelnou součástí ročního koloběhu. Přinášejí plískanice, sníh, led, mráz, vítr, ale i slunce, které brzy zapadá, a dlouhé večery v teple domova, jehož vlídnost si v tomto období lenošně vychutnáváme.
4.01.08

In-karta s aplikací In-senior (senior pas)

Přinášíme Vám informace a podmínky platné od 9. prosince 2007 Českých drah, které se snaží přilákat zákazníky. Pokud nemáte možnost jezdit jinak než vlakem, zkuste využít alespoň nabízených slev.
3.01.08

Víkend v termálním parku nejen pro důchodce a seniory

Užijte si týdenní dovolenou v příjemném prostředí západního Slovenska zaměřenou na relaxaci v termálparku VeÄžký Meder s možnostmi využití poznávacích výletů po okolí.
20.10.06

Cestovní kanceláře, hotely, lázně, které poskytují slevy pro seniory

Našli jsme pro vás cestovní kanceláře, které poskytují také slevy právě pro seniory.
12.10.05