Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Jarní výlet do Bratislavy a na Slovensko

Cesta z Prahy do slovenské metropole Bratislavy vlakem Českých drah již od 325 Kč, z Brna, Olomouc nebo Břeclavi od 163 Kč a z Ostravy od 271 Kč. To je od 28. dubna aktuální nabídka pro cesty s Včasnou jízdenkou Evropa.
9.05.17
Zdroj: České dráhy

Seniorský pobyt u moře v Chorvatsku

Máte chuť navázat přátelství a strávit týden u moře? Nebaví Vás sedět jen doma u televize a navíc mnohdy úplně sami? Právě pro Vás jsme připravili speciální zájezd do Chorvatska.
21.02.14
Zdroj: Cestovní kancelář Victoria

Slevy pro seniory – dovolená 2012 – 2. část

Redakce Třetího věku pro vás oslovila vybrané české cestovní kanceláře s dotazem, jaké slevy pro seniory mají připravené pro nadcházející sezónu. Přečtěte si výsledek a vybírejte.
17.04.12

Akční jízdenka pro vánoční svátky

České dráhy opakují akci ČD Net Lidl. Nabízejí celodenní síťové jízdenky ČD Net Lidl na tři prosincové dny: 25., 26., nebo 27. prosince za 149,-.
6.12.09

Slevy pro seniory v pražském dopravním podniku

Celý podzim u přepážek Dopravního podniku dochází k nepříjemným scénám, když čerství důchodci zjistí, že si mohou nechat jen zdát o levnějším cestování hromadnou dopravou.
5.02.09
autor: Petr Švec, MFDNES

Lázeňská dovolená

V poslední době začínají i mezi poměrně oblíbené dovolené patřit lázně. A proč ne. Člověk je v příjemném prostředí, které je většinou obklopené přírodou, nemá žádné starosti, stres a ještě si dopřává příjemné věci jak pro tělo tak i pro ducha.
18.07.08

Relaxujeme na horách

Zimní měsíce jsou neoddělitelnou součástí ročního koloběhu. Přinášejí plískanice, sníh, led, mráz, vítr, ale i slunce, které brzy zapadá, a dlouhé večery v teple domova, jehož vlídnost si v tomto období lenošně vychutnáváme.
4.01.08

In-karta s aplikací In-senior (senior pas)

Přinášíme Vám informace a podmínky platné od 9. prosince 2007 Českých drah, které se snaží přilákat zákazníky. Pokud nemáte možnost jezdit jinak než vlakem, zkuste využít alespoň nabízených slev.
3.01.08

Víkend v termálním parku nejen pro důchodce a seniory

Užijte si týdenní dovolenou v příjemném prostředí západního Slovenska zaměřenou na relaxaci v termálparku VeÄžký Meder s možnostmi využití poznávacích výletů po okolí.
20.10.06

Cestovní kanceláře, hotely, lázně, které poskytují slevy pro seniory

Našli jsme pro vás cestovní kanceláře, které poskytují také slevy právě pro seniory.
12.10.05