Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Agentura Pečujeme o druhé: Postaráme se o vaše nejdražší

Jana je průměrně vytížená česká padesátnice. Snaží se svůj čas spravedlivě dělit mezi manžela, dvě dospívající děti, zaměstnání a svou maminku bezmála osmdesátiletou maminku, která bydlí na druhém konci města.
23.01.14
Pečujeme o druhé

Stárnutí v komunitě aneb alternativa domovům pro seniory

Senior cohousing je specifickou variantou vícegeneračního cohousingu. Jedná se o sousedské společenství, kde žijí pouze senioři, někdy ovšem už i lidé od středního věku. Určitý věkový limit zde na rozdíl od cohousingu existuje a je v různých státech různý, např.
21.06.09

Služby v chráněném bydlení

Motto: Čím více věnujeme svůj život ostatním, tím je hodnotnější. Organizaci tvoří Centrum denních služeb, Chráněné bydlení, Pečovatelská služba. Organizace je členem Asociace poskytovatelů sociální péče ČR a členem České asociace pečovatelské služby.
31.07.08

Pátrání po projektu Senior v tísni

Problém pečovatelských služeb a jejich nabídky...
25.01.08
Autor článku: Petr Kurka

Byt nesmí být nepřítel

Do domova důchodců chce jít jen málokdo. Bydlení pro seniora je velká změna a vyžaduje spoustu opatření, která mohou soužití ulehčit. Nesmí být překážkovou dráhou, již byste museli denně zdolávat.
22.11.07

Hledám paní na hlídání

Ještě před časem byste si připadali jako v americkém filmu, dnes jsou i u nás rodiny, které se bez paní nebo slečny neobejdou. Ať už jde o pomocné práce nebo péči o staršího člena rodiny.
29.03.07

Domácí zdravotní péče

Kontakt na organizace poskytující domácí zdravotní péči.
11.10.05