Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Strojí se seniorky rády nebo na vzhled rezignovaly?

My ženy, v kterémkoliv věku (ale ne všechny), máme tendenci, že pokud jsme dle nás tlusté (někdo považuje i 70 kg za přívlastek tlustá, tak nás jaksi přestává bavit se oblékat a krášlit.
26.10.10
Autor článku: Dagmar

Mladistvé účesy pro ženy ve zralém věku

Ženy ve středním věku mají pocit, že by měly začít vypadat konzervativněji co se jejich vzhledu, a to co se týká kromě oblečení a obuvi i účesu.
21.10.10
Autor článku: Anežka Pokorová

I ve vyšším věku se můžete hezky oblékat.

I když datum ve vašem rodném listě odkazuje do první půlky minulého století, nemusíte se schovávat do beztvarých, nemódních uniforem.
2.05.10
Autor článku: Lenka Poláčková

Pár triků pro atraktivní vzhled

Ty z nás, které se mohou pochlubit ideálními mírami a proporcemi, mají vystaráno. I v pytli jim to bude slušet. Co však mají dělat ty, ke kterým byla příroda poněkud skoupější?
18.02.10
Autor: Alena Hechtová, časopis PANÍ DOMU 2005.

Trápíte se postavou?

Do schránky mi přišel zajímavý obrázek z jednoho časopisu z roku 1939. A propaguje plnou postavu, která značí zdraví a vitalitu. Existují však někteří lidé, kteří mají s přibíráním problém. Pro ně přinášíme tipy jak přibrat.
28.07.08

Fashion arena ve Štěrboholích otevřena

19.11.07
Příznivci prestižních značek za skvělé ceny se dočkali! Již 15. listopadu se otevřela Fashion Arena - první pražské outletové centrum špičkové kvality. Zákazníci zde naleznou nejen značky na českém trhu známé, ale i značky zcela nové, které se v České republice objevují poprvé. Minimální slevy značkového zboží začínají na 30 % a dosahují až 70 % z původní ceny zboží. Ilustrační foto

Kabelka: nejlepší přítelkyně ženy

Zásadní doplněk, který je určen výhradně něžnému pohlaví. Její obsah se rovná pokladu a pohybuje se v šíři od poloviny domácnosti po minimum zahrnující mobil a klíče. Jaký typ se nosí letos?
26.09.07

Zdravá obuv na léto

Lidská noha je jednou z nejzatěžovanějších částí našeho těla. Proto je důležité věnovat nohám dostatečnou pozornost a péči.
22.06.07

V letních šatech vás čeká rozmarné léto

Šaty jsou pohodlnější a ženštější než kombinace topu se sukní, takže pokud ještě nemáte ten pravý model, nechte se ovlivnit naší nabídkou: kostkované, květované, lesklé, s geometrickými vzory, s puntíky, výrazně barevné a safari.
13.06.07

Důchodkyně se také chtějí líbit

To, co je už zcela běžné v oděvní módě, přichází letos v zimní sezóně ke slovu také v účesech. Jejich design nyní elegantně spojuje velké objemy vlasů s přirozeným pohybem a kontrastními barvami.
31.01.07