Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Strojí se seniorky rády nebo na vzhled rezignovaly?

My ženy, v kterémkoliv věku (ale ne všechny), máme tendenci, že pokud jsme dle nás tlusté (někdo považuje i 70 kg za přívlastek tlustá, tak nás jaksi přestává bavit se oblékat a krášlit.
26.10.10
Autor článku: Dagmar

Mladistvé účesy pro ženy ve zralém věku

Ženy ve středním věku mají pocit, že by měly začít vypadat konzervativněji co se jejich vzhledu, a to co se týká kromě oblečení a obuvi i účesu.
21.10.10
Autor článku: Anežka Pokorová

I ve vyšším věku se můžete hezky oblékat.

I když datum ve vašem rodném listě odkazuje do první půlky minulého století, nemusíte se schovávat do beztvarých, nemódních uniforem.
2.05.10
Autor článku: Lenka Poláčková

Pár triků pro atraktivní vzhled

Ty z nás, které se mohou pochlubit ideálními mírami a proporcemi, mají vystaráno. I v pytli jim to bude slušet. Co však mají dělat ty, ke kterým byla příroda poněkud skoupější?
18.02.10
Autor: Alena Hechtová, časopis PANÍ DOMU 2005.

Trápíte se postavou?

Do schránky mi přišel zajímavý obrázek z jednoho časopisu z roku 1939. A propaguje plnou postavu, která značí zdraví a vitalitu. Existují však někteří lidé, kteří mají s přibíráním problém. Pro ně přinášíme tipy jak přibrat.
28.07.08

Fashion arena ve Štěrboholích otevřena

19.11.07
Příznivci prestižních značek za skvělé ceny se dočkali! Již 15. listopadu se otevřela Fashion Arena - první pražské outletové centrum špičkové kvality. Zákazníci zde naleznou nejen značky na českém trhu známé, ale i značky zcela nové, které se v České republice objevují poprvé. Minimální slevy značkového zboží začínají na 30 % a dosahují až 70 % z původní ceny zboží. Ilustrační foto

Kabelka: nejlepší přítelkyně ženy

Zásadní doplněk, který je určen výhradně něžnému pohlaví. Její obsah se rovná pokladu a pohybuje se v šíři od poloviny domácnosti po minimum zahrnující mobil a klíče. Jaký typ se nosí letos?
26.09.07

Zdravá obuv na léto

Lidská noha je jednou z nejzatěžovanějších částí našeho těla. Proto je důležité věnovat nohám dostatečnou pozornost a péči.
22.06.07

V letních šatech vás čeká rozmarné léto

Šaty jsou pohodlnější a ženštější než kombinace topu se sukní, takže pokud ještě nemáte ten pravý model, nechte se ovlivnit naší nabídkou: kostkované, květované, lesklé, s geometrickými vzory, s puntíky, výrazně barevné a safari.
13.06.07

Důchodkyně se také chtějí líbit

To, co je už zcela běžné v oděvní módě, přichází letos v zimní sezóně ke slovu také v účesech. Jejich design nyní elegantně spojuje velké objemy vlasů s přirozeným pohybem a kontrastními barvami.
31.01.07