Dnes je 02.04.2020, Svátek má Erika, zítra Richard

Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Blesková soutěž o vstupenky na výstavu FOR MODEL 2012 – ukončena

Publikováno: 28.02.12
Počet zobrazení: 1401
Záloha_Záloha_FM A4 Ve spolupráci s Výstavištěm Flora Olomouc jsme pro Vás připravili bleskovou soutěž o vstupenky na výstavu modelů a sběratelství FOR MODEL 2012. Správné odpovědi jsou: 1. c, 2. a. Výherci jsou: Barbora K. z Hodonína, Jana M. z Dubu nad Moravou, Jiřina H. z Třebíče, Ludmila J. z Chvalčova a u posledního výherce zatím nejsou známy všechny údaje.

Jak soutěžit?

 • Nápovědu hledejte na stránce http://www.flora-ol.cz
 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny. Vyhrát může 5 výherců.

Podmínky:

 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (28. 2. 2012) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 29. 2. 2012 do 15:00.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.


Více o konané výstavě také na našich stránkách ZDE.

Otázky:

1. Kolikátý ročník výstavy modelů a sběratelství FOR MODEL bude probíhat na výstavišti Flora od 2. do 4. března 2012? a) Osmý b) Devátý c) Desátý – jubilejní 2. Zlevněné vstupné pro seniory a děti od 10 do 15 let činí: a) 20,- Kč b) 30,- Kč c) 50,- Kč Vaše jméno:
Váš email:
* Vaše adresa:
Váš telefon:
Anti-spamové opatření – spočítejte: 1,5+1,5=
* (*) povinné položky

Losování výherců:
Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.

Další podmínky:

 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

Zdroj: Flora Olomouc – paní Studená