Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Dobrý den,léta trpím bolestmi...

Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý deň,píšem bakalárku o Testovacom...

Zdraví zobrazit diskusi

Poradna lékaře vám nefunguje?A...

Národní park Šumava zve do divočiny

Může se zdát, že nabídka Národního parku Šumava, co se týče přírodních zajímavostí, se už desítky let nemění, ale není tomu tak. Dynamika šumavské přírody je úžasná a mnohdy i nepředvídatelná.
21.07.17
Zdroj: Národní park Šumava

V Luhačovicích otevřeli první etapu pěší zóny

Od poloviny června začal sloužit veřejnosti nový dvousetmetrový úsek pěší zóny v lázeňském areálu v Luhačovicích vedoucí od pískové plochy u hotelu Jurkovičův dům směrem do centra města.
18.07.17

Dovolené v Česku a na Slovensku jsou stále atraktivnější

Průzkumy ukazují, že letošní léto bude pro Čechy a Slováky opět nejatraktivnější dovolená doma a v sousedních státech.
15.07.17
Autor článku: Štefan Kuča

Země střední Evropy se těší mezi cestovateli oblibě

Češi všeobecně velmi rádi cestují a v jejich hledáčku se stále častěji objevují země střední a východní Evropy. Toto zjištění vyplývá z nejnovější Zprávy o cestování, kterou připravila společnost PayPal a výzkumná agentura GfK.
14.07.17
Autor článku: Ondrej Hampl

Jak při cestách mimo EU ušetřit při používání mobilu

Změny tarifů v rámci EU by mohly vést k domněnce, že volat a využívat data je už kdekoli ve světě dostupnou záležitostí.
12.07.17
Autor článku: Filip Vítek

Zneužívání značky Airbnb

Lidé se na internetu setkávají s podvodnými inzeráty na ubytování v soukromí, které se zaštiťují názvem společnosti Airbnb. Cílem ale není nikoho ubytovat, ale vylákat částky v řádech desetitisíců korun.
8.07.17
Zdroj: Tisková zpráva

Radioaktivního záření cestou na dovolenou

Naskakuje vám při zmínce radioaktivního záření husí kůže? Pokud míříte do zahraničí letecky, připravte se, že vás bude provázet téměř na každém kroku. Nemusíte si ale dělat starosti, dávky jsou minimální.
23.06.17
Autor článku: Alice Horáková

Bezpečně autem na dovolenou

Pokud se chystáte vypravit na dovolenou autem, zkuste se vyhnout stresu z dopravní situace. Důležitým momentem je i to, kdy vyjet, aby dopravní situace byla co nejpříznivější.
22.06.17
Zdroj: Tisková zpráva

Pozvánka na Sedmihorské léto

„Sedmihorské léto 2017“ navazuje na úspěšné ročníky, které dokázaly přilákat tisíce posluchačů z Českého ráje, širokého okolí, ale i z celé České republiky. V rámci ročníku 2017 představí hudební interpreti různých žánrů.
17.06.17
Zdroj: www.sedmihorskeleto.cz

Změna jízdního řádu od 11. června 2017

Správa železniční dopravní cesty připravila od neděle 11. června pravidelnou změnu jízdního řádu železniční osobní dopravy 2017 na celkem 70 tratích s pravidelnou dopravní obsluhou i na dráhách s nostalgickými a výletními vlaky.
6.06.17
Zdroj: České dráhy