Dnes je 15.06.2024, Svátek má Vít, zítra Zbyněk

Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

648 požárů během první poloviny července

Máme za sebou polovinu prvního prázdninového měsíce, který, přestože letní měsíce jsou dobou, kdy hasiči tradičně likvidují vůbec nejvíce požárů, byl na požáry lehce podprůměrný.
7.08.20
Zdroj: Hasičský záchranný sbor

Soutěž o vstupenky na výstavu FLORA OLOMOUC – ukončena

Ve spolupráci s Výstavištěm Flora Olomouc jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky na letní etapu známé mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2013, která se uskuteční 15. – 18. srpna. Soutěž je ukončena. Výhercům gratulujeme!
1.08.13

Soutěž o elektrický zubní kartáček – ukončena

Problémy se zuby se dříve nebo později dostaví u každého. Většina lidí v pokročilém věku o své zuby zčásti nebo zcela přijde. Soutěžte s námi o elektronický zubní kartáček! Soutěž je ukončena, výhercem je Marek V. z Brna. Gratulujeme!
15.07.13

Soutěž o přípravek SWISS Koňský balzám – ukončena

Potýkáte se s revmatickými obtížemi? Není divu, každého z nás údajně potkají nejméně jedenkrát za život. Bojujte s těmito potíži a soutěžte s námi o přípravek SWISS Koňský balzám pro vaše klouby a svaly. Soutěž je ukončena.
2.06.13

Soutěž o přípravek E-REX 24 Extra Forte – ukončena

Problémy s erekcí trápí nejčastěji muže staršího věku. V současné moderní době ale již existují možnosti jak s tímto problémem bojovat. Pojďte s námi soutěžit o přípravek E-REX 24 Extra Forte. Soutěž je ukončena.
27.05.13

Soutěž o poukazy na thajskou masáž chodidel – ukončena

Přivítejme jaro s lehkým krokem! V soutěži o zážitek „Thajská masáž chodidel“, do které nám věnovala výherní poukazy zážitková agentura ESENNCE.CZ, poukazy na tuto relaxační masáž získají dva výherci, kteří správně odpovědí na 3 otázky.
11.04.13

Soutěž o vstupenky na výstavu FLORA OLOMOUC – ukončena

Jaro je konečně tady! Ve spolupráci s Výstavištěm Flora Olomouc jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky na jarní etapu zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2013, která se uskuteční 25. - 28. dubna. Soutěž je ukončena.
4.04.13

Soutěž o knihu Image ženy – ukončena

I v důchodovém věku můžete vypadat dobře a ovládat společenské vystupování! Připravili jsme pro vás soutěž o knihu Image ženy. Soutěž je ukončena, výherci jsou Radmila P. z Valtic, Vladimíra K. z Brna, Věra S. z Prahy 5, Lenka H. ze Zámrsku a Tereza C.
29.03.13

Soutěž o vstupenky do pražského kina Lucerna – ukončena

Ve spolupráci s pražským kinem Lucerna jsme pro vás připravili soutěž o 2 vstupenky na film Babovřesky. Promítání se uskuteční v pátek 29. 3. ve 14:00. Soutěž je ukončena, výhercem je Iva B.
8.03.13
kino Lucerna_1

Soutěž o polštář k MDŽ – ukončena

Blíží se mezinárodní den žen a k příležitosti tohoto svátku máme pro vás soutěž o polštář. Správné odpovědi jsou: 1. a, 2. c, 3. b. Polštář vyhrává paní Marie N. (Moravské Budějovice).
21.02.13