Dnes je 27.06.2019, Svátek má Ladislav, zítra Lubomír

Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý den, mám zájem o studium U3V...

Politika zobrazit diskusi

Dobrý den.chtěli bychom se s manželem...

Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Soutěž o vstupenky na výstavu FLORA OLOMOUC – ukončena

Ve spolupráci s Výstavištěm Flora Olomouc jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky na letní etapu známé mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2013, která se uskuteční 15. – 18. srpna. Soutěž je ukončena. Výhercům gratulujeme!
1.08.13

Soutěž o elektrický zubní kartáček – ukončena

Problémy se zuby se dříve nebo později dostaví u každého. Většina lidí v pokročilém věku o své zuby zčásti nebo zcela přijde. Soutěžte s námi o elektronický zubní kartáček! Soutěž je ukončena, výhercem je Marek V. z Brna. Gratulujeme!
15.07.13

Soutěž o přípravek SWISS Koňský balzám – ukončena

Potýkáte se s revmatickými obtížemi? Není divu, každého z nás údajně potkají nejméně jedenkrát za život. Bojujte s těmito potíži a soutěžte s námi o přípravek SWISS Koňský balzám pro vaše klouby a svaly. Soutěž je ukončena.
2.06.13

Soutěž o přípravek E-REX 24 Extra Forte – ukončena

Problémy s erekcí trápí nejčastěji muže staršího věku. V současné moderní době ale již existují možnosti jak s tímto problémem bojovat. Pojďte s námi soutěžit o přípravek E-REX 24 Extra Forte. Soutěž je ukončena.
27.05.13

Soutěž o poukazy na thajskou masáž chodidel – ukončena

Přivítejme jaro s lehkým krokem! V soutěži o zážitek „Thajská masáž chodidel“, do které nám věnovala výherní poukazy zážitková agentura ESENNCE.CZ, poukazy na tuto relaxační masáž získají dva výherci, kteří správně odpovědí na 3 otázky.
11.04.13

Soutěž o vstupenky na výstavu FLORA OLOMOUC – ukončena

Jaro je konečně tady! Ve spolupráci s Výstavištěm Flora Olomouc jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky na jarní etapu zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2013, která se uskuteční 25. - 28. dubna. Soutěž je ukončena.
4.04.13

Soutěž o knihu Image ženy – ukončena

I v důchodovém věku můžete vypadat dobře a ovládat společenské vystupování! Připravili jsme pro vás soutěž o knihu Image ženy. Soutěž je ukončena, výherci jsou Radmila P. z Valtic, Vladimíra K. z Brna, Věra S. z Prahy 5, Lenka H. ze Zámrsku a Tereza C.
29.03.13

Soutěž o vstupenky do pražského kina Lucerna – ukončena

Ve spolupráci s pražským kinem Lucerna jsme pro vás připravili soutěž o 2 vstupenky na film Babovřesky. Promítání se uskuteční v pátek 29. 3. ve 14:00. Soutěž je ukončena, výhercem je Iva B.
8.03.13
kino Lucerna_1

Soutěž o polštář k MDŽ – ukončena

Blíží se mezinárodní den žen a k příležitosti tohoto svátku máme pro vás soutěž o polštář. Správné odpovědi jsou: 1. a, 2. c, 3. b. Polštář vyhrává paní Marie N. (Moravské Budějovice).
21.02.13

Soutěž o knihu Pilates pro rehabilitaci – ukončena

Ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA jsme pro vás připravili soutěž o knihu Pilates pro rehabilitaci. Autorkou knihy je Eva Blahušová.Soutěž je ukončena, výherci jsou Hana B. z Brna, Jana Š. z Kadaně a Jiří H.
7.02.13
OB_Pilates pro rehabilitaci.indd