Dnes je 24.04.2024, Svátek má Jiří, zítra Marek

Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Soutěž o vstupenky na výstavu FLORA OLOMOUC – ukončena

Publikováno: 1.08.13
Počet zobrazení: 8830
Ve spolupráci s Výstavištěm Flora Olomouc jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky na letní etapu známé mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2013, která se uskuteční 15. – 18. srpna. Soutěž je ukončena. Výherci jsou Vlasta N. z Chotěboře, Petr J. z Prostějova, Eva D. z Ostravy, Otto H. z Karviné, Květoslava ze Slatinic, Ludmila V. z Plácelova, Hana B. z Brna, Eva S. z Nemilan, Radek P. z Hulína a Petr Č. z Olomouce. Výhercům gratulujeme!

Nápovědu pro řešení soutěžních otázek můžete nalézt v našem dřívějších článku o této akci nebo přímo na stránkách pořadatele výstavy.

Jak soutěžit?

 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny.
 • Vyhrát může 10 výherců, každý obdrží 2 vstupenky
 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (1. 8. 2013) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 9. 8. 2013 v 10:00.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.

Soutěžní otázky:

Hlavní květinová expozice letošní letní etapy má název:
a) Babiččin sad
b) Babiččina zahrada
c) Babiččina polévka
 
Zelenou expozici okrasných dřevin má na starosti jaký český svaz?
a) Svaz školitelů
b) Svaz školkařů
c) Svaz školek
 
Ve Sbírkových sklenícím můžete narazit na zdejšího obyvatele Fandu, který je:
a) Kajman brýlový
b) Známý olomoucký bezdomovec
c) Vedoucí provozu v přilehlé restauraci
 

Další podmínky:

 • Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.
 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: