Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Hezký den, Chtěla bych Vás poprosit o...

Téma týdne zobrazit diskusi

POZOR!!!! na sociální pracovnici jménem...

Zdraví zobrazit diskusi

Dobrý den,prosím o přeložení...

Soutěž POLABSKÁ VRBA 2018 – VI. ročník

  Autor: Michaela Baštecká Soutěž vyhlašuje Knihovna Eduarda Petišky ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Polabská vrba je určena všem, kdo se „cítí být seniory“, nazýváme ji též soutěží pro pamětníky.
18.04.18
Autor: Michaela Baštecká Soutěž vyhlašuje Knihovna Eduarda Petišky ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Polabská vrba je určena všem, kdo se „cítí být seniory“, nazýváme ji též soutěží pro pamětníky. Autoři mohou posílat soutěžní příspěvky na libovolné téma, nebo se mohou nechat inspirovat tématem, které jsme pro daný rok vybrali. Téma pro rok 201

Fuchsoviny II.

Jitřenka II.
16.04.18
Autor článku: Irena Fuchsová

Domácí bylinkové likéry

Milé babičky a milí dědečkové, následující článek pojednává o bylinkových zdravotních likérech, které jsou součástí galenik. Jaro je již v plném proudu a tudíž nebude těžké shánět ingredience. Recepty jsem zapsala podle rodinného archivu.
15.04.18
andreotti3 zmenšeno

Recepty z jednoho pekáče

Milé babičky a milí dědečkové, připravila jsem pro vás malou sbírku receptů „z jednoho pekáče“. Můžete je využít i při svém pobytu na chalupě nebo chatě, pokud máte remosku nebo pečící troubu.
10.04.18
andreotti3 zmenšeno

Fuchsoviny II.

Vlekaři, půjč nám na důchody!
9.04.18
Autor článku: Irena Fuchsová

Povídka: Amnézie

Povídka Amnézie je psána v ich-formě. Pojednává  o lásce, o sobectví, pro které touží zapomenout a zachovat  si pohodlí i za cenu ztráty lidských hodnot. Přesně v sedm hodin ráno přijeli popeláři jako budíček a sen, který se mi zdál, se rozplynul.
4.04.18
kytkaretro

Moučná jídla, nákypy, záviny

Milé babičky a milí dědečkové, předkládám Vám další recepty z tradičního  vaření a tentokrát jde o moučná jídla. Líbí se mi, že jsou jednoduchá a zřejmě historií českého vaření pořádně prověřené.
3.04.18
andreotti3 zmenšeno

Fuchsoviny II.

Stařeny a starci.
2.04.18
Autor článku: Irena Fuchsová

Na jarní Floru Olomouc se slevou Vlak+

Jarní etapa mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu Flora Olomouc se koná od 26. do 29. dubna. Na největší a nejstarší květinovou výstavu u nás se můžete svézt vlakem na výhodnou jízdenku Vlak+ Flora.
27.03.18
Autor: Výstaviště Flora Olomouc

Fuchsoviny II.

Děti, Vánoce a nový stav.
26.03.18
Autor článku: Irena Fuchsová