Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Dobrý den,léta trpím bolestmi...

Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý deň,píšem bakalárku o Testovacom...

Zdraví zobrazit diskusi

Poradna lékaře vám nefunguje?A...

Zapojte se do prázdninové hry televice D

Duhový svět se zpomaluje a děti tomu mohou zabránit, když se zapojí do hry České televize „Probuď Déčko“. Letní celorepubliková prázdninová hra pro celou rodinu trvá do 31. srpna a žďárské Muzeum nové generace u ní nemůže chybět.
20.07.17
Autor: Lucie Herberová

Život je vlastně riziko

Občas si vyhledávám články na Internetu o zdraví a léčení nemocí, také o medicínské vědě a stavu našeho zdravotnictví. Jsem opravdu zmatená! Ale o tom tento článek.
7.07.17
Autorka: Anežka Novotná

Češi stále více investují do doplňků stravy

Do zdraví je důležité investovat a Češi v tom v porovnání s obyvateli jiných vyspělých zemí nejsou pozadu – věnují zdraví nejen čas, ale i značný podíl svých příjmů.
1.07.17
Autor článku: Tomáš Iľko

Mlékárenský výrobek roku 2017

Sýrový snack Cri Cri Gran Moravia se stal absolutním vítězem.
27.06.17
Autor: Ondřej Hampl

Není útěchou, že jinde se mají senioři ještě hůř

Reaguji tímto na článek, který uvedu níže jako související s tímto textem a budu polemizovat v různých rovinách mezi situací ve společnosti a pocity seniorů, které jsou reálné a možná, že dojdu i k vysvětlení. Proč mají tyto pocity? 1.
20.06.17
alsloot7 malžý

Přírodní, nebo alopatická medicína?

Dnes to není tak samozřejmé, že lidé mají dovednosti v domácím léčitelství, kterému důvěřují. Lékař řekne tak, Internet jinak a kniha Domácí lékař radí a informuje. Příbalové letáky radí a informují. Vyznáte se?
14.06.17
Autorka: Anežka Novotná

Únik moči může zůstat diskrétní záležitostí

13.06.17
Zdroj: www.dentimed.cz Nežádoucí únik moči ztěžuje život nejednomu staršímu člověku. Inkontinence se ovšem může objevit v jakémkoliv věku. Jelikož se jedná o citlivé téma, mnoho osob se stydí vyjít s problémem na veřejnost - zajít za lékařem a svůj zdravotní handicap řešit.

Jak v létě nejlépe chránit pokožku?

Léto je pro většinu lidí nejoblíbenějším ročním obdobím – prázdniny, moře, koupání, opalování, teplo. Zdá se to být dokonalou a ničím nerušenou idylkou.
9.06.17
Autor článku: Tomáš Iľko

Inkontinenci žen řeší v Písku efektivním zákrokem

Rychlá a efektivní je operace, pomocí níž dokáží písečtí lékaři vyřešit inkontinenci žen. Tento symptom postihuje až 40 procent ženské populace nejčastěji ve věku padesáti let.
7.06.17
Zdroj: Tisková zpráva

Astma trápí hlavně ženy

O více než 2 100 se zvýšil za jediný rok počet klientů Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR), trpících astmatem.
30.05.17
Zdroj:ZPMV