Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Hezký den, Chtěla bych Vás poprosit o...

Téma týdne zobrazit diskusi

POZOR!!!! na sociální pracovnici jménem...

Zdraví zobrazit diskusi

Dobrý den,prosím o přeložení...

Znáte houbu nesmrtelnosti? Protáhne život o 7 až 16 let!

Přezdívka houba nesmrtelnosti v případě reishi rozhodně nelže. Extrakt z jejích plodnic vám významně prodlouží život. Nejde ale jenom o samotnou dlouhověkost, protože ta by bez zachování tělesné a duševní kondice ztrácela smysl.
19.04.18
Autorka článku: Lucie Šmídová

Jak zvítězit nad pálením a řezáním očí

Syndrom suchých očí není žádné vzácné onemocnění. Častá potřeba mrkat a silou tisknout víčka k sobě, pálení nebo pocit písku v očích trápí až třetinu z nás.
19.04.18
Autorka článku: Eva Kloučková

Nemocných klíšťovou encefalitidou opět přibylo

V roce 2017 bylo v České republice hlášeno 687 onemocnění klíšťovou encefalitidou, tj. o 122 onemocnění více, než tomu bylo v roce 2016. Statistické údaje ukazují, že vzrůstající trend je již od roku 2015.
11.04.18
Zdroj: Eva Kloučková

Jaro a oči

Jaro je tady. Víte že, UV záření může nastartovat šedý zákal?
10.04.18
Autorka článku: Adéla Vosádková

Máte časté noční můry?

Zdají se vám noční můry alespoň jednou za dva týdny? Chcete přispět ke zlepšení informovanosti o tomto problému a sdílet zkušenosti s lidmi, kterým to může pomoc?
7.04.18
Autorka článku: Anna Ohnisková

I mužům tikají biologické hodiny.

Problémy s neplodností řeší stále více mužů. Není však pravda, že by se výrazně zhoršila kvalita spermií u dnešních mužů oproti minulému století. Páry však řeší početí potomka ve stále vyšším věku.
5.04.18
Autor článku: Markéta Kohoutková

INSPO 2018 pro lidi se zrakovým postižením

Na konferenci INSPO, která se koná 7. dubna v Kongresovém centru Praha, budou jako každoročně představeny nejnovější pomůcky, aplikace a programy usnadňující život lidem s různým zdravotním postižením.
4.04.18
Autorka článku: Jan Houda

Čtyři kroky, jak zatočit s jarní únavou

V zimních měsících dostalo naše tělo zabrat, ale opravdový zápřah jej teprve čeká. Po zimě je třeba naši obranyschopnost znovu nastartovat. Myslete na své zdraví. Přinášíme jednoduché kroky, které restartují organismus a ochrání vás před jarní únavou.
3.04.18
Autor: Jitka Pavlová

Vědci luští tajemství „superstaříků“

Zjistili totiž, že staří lidé s rozvinutými kognitivními schopnostmi mají více mozkových buněk jednoho konkrétního typu. A nejen to.
30.03.18
Autor článku: Ondrej Hampl

Jak poznat čerstvá vejce nejen o Velikonocích?

Každý Čech v loňském roce zkonzumoval průměrně 258 vajec. Podle odhadů Českého statistického úřadu by spotřeba v letošním roce měla klesnout na 253 kusů. Čechům stále víc záleží na původu vajec a snaží se vyhýbat těm z velkochovů.
29.03.18
Autor: Petra Ďurčíková