Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Těsta pro plněné ovocné knedlíčky a jiná. Díl 1

Milé babičky a dědečkové, dnes vám asi udělám radost, protože si připomeneme recepty na těsta pro ovocné knedlíky a jiné možnosti, které jsme možná znali z dětství a už zapomněli.
4.08.21
kytkaretro

5 důvodů, proč by senioři měli chodit na preventivní oční prohlídky

Ačkoliv odborníci doporučují, aby lidé po 60. roce navštěvovali očního lékaře každý rok, ve skutečnosti u něj více než čtvrtina seniorů v posledním roce nebyla a desetina jej nenavštěvuje vůbec.
27.07.21
Autor: Andrea Vosádková

Léto je tu: Za jaké sporty vám budou klouby děkovat?

Hýbat se a být aktivní prospívá tělu i duši. Některé sporty však zbytečně zatěžují klouby. Dopřejte si letos v létě aktivity, které vás vzpruží, posílí, ale nepoškodí vaše klouby.
22.07.21
Autor: Kristyna Dytrychova

Jak na zdravé oči?

Vyzkoušejte 9 tipů pro lepší zrak!
20.07.21
Autor: Andrea Vosádková

Povídka: Pozdní příchody.

I. Hanušová zametala na lodžii a sem tam pohledem zabrousila do ulice. Byla pozorována nejméně třemi sousedkami, které buď umývaly okna, nebo věšely prádlo a jejich ostříží zrak překonával velkou vzdálenost.
15.07.21
kytkaretro

Dopad COVID-19 na život onkologických pacientů

Platforma Hlas onkologických pacientů uskutečnila již druhý průzkum mezi onkologickými a hemato-onkologickými pacienty s cílem zmapovat dopady pandemie COVID-19 na jejich léčbu. Tentokrát za období zimní a jarní vlny pandemie.
15.07.21
Autor článku: Lenka Hájková

Vaříme po staru až se děti diví!

Milé babičky a dědečkové, objevila jsem ve své staré knihovně úžasnou kuchařskou knihu z roku 1976, úplně náhodou. Tak jsem si říkala, že bychom mohli oprášit staré jednoduché recepty, které naše vnoučata neznají. Co tak je překvapit? Tvarohové knedlíky.
13.07.21
kytkaretro

Krása i smutek starořeckých her. Médeia

Milé babičky a dědečkové. Tak tu máme docela parné léto, ale nemáme moře, aby ochladilo vzduch. Egejské moře šplouchalo na pevniny řeckých ostrovů a  nebylo daleko od krásného města Athén.
8.07.21
kytkaretro

Když tělo volá o pomoc…Tyto signály nepřehlížejte!

Lidské tělo je důmyslný mechanismus, ve kterém jsou všechny součástky propojeny. Stejně jako v případě hodin, kde zadření jednoho ozubeného kolečka ovlivní chod mnoha dalších, tak i v našich útrobách mohou různé neduhy souviset s jinými částmi organismu.
6.07.21
Autor: Adéla Vosádková

Klíšťata útočí!

Ochrání vás repelenty, nejspolehlivější je však očkování .
24.06.21
Zdroj: ZPMV