Dnes je 03.12.2022, Svátek má Svatoslav, zítra Barbora

Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Rubrika: Práce

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Počet příspěvků: 20
Strana: 1 |

Jaroslava - 12.04.2021

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram, jsem OZP. Vzdělání - ekonom, pedagog. Děkuji za jakoukoliv nabídku

Jana Janoušová - 04.09.2019

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá lektorky a lektory vědeckého kroužku pro děti MŠ a prvního stupně ZŠ. Nabízíme výběr z více než 100 škol v Praze (výuka v odpoledních hodinách), zaškolení, veškeré materiály k lekcím (včetně osnovy, učebních plánů a instruktážních videí) a odpovídající odměnu.
Více informací a registrační formulář najdete zde https://www.vedanasbavi.cz/kariera-lektor
Těšíme se na spolupráci!

Martin - 28.06.2019

Dobrý den, jmenuji se Martin Chalupa a prosím Vás o vyplnění následujícího anonymního dotazníku, jehož cílem je zjistit aspekty pracovní motivace seniorů: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJ9nGa5ia4MNhjELoxjp_xO0mtxSOX7tpe0bwpp6otlXtixA/viewform?uspsf_link
Cílovou skupinou tohoto dotazníku jsou osoby, které již mají nárok na starobní důchod, ale přesto stále pracují. Výsledky dotazníku použiji ve své bakalářské práci. Dotazník Vám zabere max. 5 minut.
Děkuji a přeji hezký den,
Martin Ch.

Hana - 20.06.2019

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, kde najdu portál, kde jsou nabídky práce pro osoby 60+? Odkazy, které zde uvádíte, jsou pouze na portály, kde se věk samozřejmě neuvádí. V praxi to vypadá tak, že zaměstnavatel dá přednost mladšímu kandidátovi, i když nesplňuje požadovaná kritéria.
Děkuji, Hana U.

Caroline - 25.10.2017

Futura, centrum pro současné umění v Praze hledá nezaměstnané / seniory / maminky, kteří by se chtěli zúčastnit nového projektu slovenské umělkyně Ilony Nemeth, která pátrá po zaniklých cukrovarech a výrobcích homolí po roce 1989. Zájemci nám budou pomáhat vyrábět cukrové homole v prostoru galerie 1 až 3 dny v týdnu po dobu jednoho měsíce. Není nutné se předem vyznat ve vyrobě cukrových homolí, zajišťujeme školení této manuální výroby, která je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné stroje.
Termíny: od 3. 11. do 3.12. 2017.
Adresa: Karlín Studios (Kasárna Karlín), Prvního pluku 2, 18000 Praha
Rozvrh: středa - pátek 15:00 - 18:00.
Plat: 100 Kč / hodinu
kontakt: caroline@futuraproject.cz, +420 608 955 150

Jana Stanzelová - 08.04.2016

Hledám práci Ostrava-Frýdek Místek.

Vilčáková - 03.04.2016

Dobrý den jsem pracující důchodce.Do našeho kolektivu sháníme aktivní důchodce-důchodkyni na vrátnici.Jedná se o denní směny dva dny 12 hod a dva dny volno. Zastoupení na náhradní volno máme jištěné brigádnicí.Místo je v Lysé n/L.

Medulinka - 18.09.2012

Práce pro důchodce sice není, ale vypomáhám v rodině jedné ekonomky a hlídám jí dítě a je to fajn. V podstatě jsem získala vnouče, které mi chybí. Dělat "náhradní babičku" vřele doporučuji

marie - 28.04.2012

Hledám práci nebo brigádu s ubytováním, jsem důchodce (59).Nebo na práci z domova.

Barbora - 18.02.2012

Prosím Vás o vyplnění dotazníku, který mi pomůže při zpracování mé bakalářské práce na téma "Vzdělávání seniorů v ČR". Budu moc ráda za každý Vámi vyplněný dotazník. Dotazník naleznete zde: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/vzdelavani-senioru-v-cr/
Moc Vám děkuji, Barbora

Česko-Slovenský Cirkus Humberto - 23.01.2012

Dobrý den, hledáme pokladní pro rok 2012. Měl by někdo zájem? jestli ano tak prosím piště na e-mail info@cirkushumberto.cz

Josef Matušák - 09.12.2011

Ohledně hledání práce mám zkušenost, že se dá vyzkoušet občas napsat nějaký článek nebo vzpomínky a nabídnout to do novin nebo na internetu. Dá se tím trochu přivydělat a zabít čas - a ještě z toho máte dobrý pocit a příjemný návrat do minulosti.

Petr Flachsel - 05.10.2011

Dobrý den, prosím o kontaktní údaje k tomuto inzerátu: Seriózní firma hledá zájemce o ustanovení do funkce kvalifikované osoby. Uchazeč musí mít vysokoškolské vzdělání v jednom z následujících oborů: farmacie, všeobecné lékařství, zubní lékařství, stomatologie, veterinární lékařství, veterinární hygiena a ekologie, chemie nebo biologie. Jedná se o časově nenáročnou práci. Uchazeč bude odměněn fixní měsíční částkou + hodinovou sazbou 250kč Děkuji Petr Flachsel

Lukáš01 - 12.07.2011

Dobrý den,

naše společnost provozuje několik internetových obchodů. Rádi bychom portfolio těchto internetových obchodů dále rozšířili a hledáme proto šikovné spolupracovníky, kteří by nám s tímto rozšiřováním pomohli. Pokud jste někdy zvažovali provozovat vlastní internetový obchod, dejte nám, prosím, vědět. V současné době provádíme analýzu, jestli by o spolupráci v této formě (ne)byl zájem mezi širší veřejností - právě mezi Vámi.

Forma spolupráce by byla následující:

Vaším úkolem je provozovat vlastní internetový obchod (plnění informacemi o zboží, akcích, apod.) a propagovat jej na internetu (propagace na Facebooku, v diskusních skupinách, ve vyhledávačích zboží, atd.). Tuto práci je možno vykonávat z domova a v čase, který si sami určíte. Věk ani IT zkušenosti nejsou žádným omezujícím faktorem. Chce to mít především chuť pracovat na vlastním projektu a také vyhrazený čas na starání se o chod e-shopu. Výběr prodávaných výrobků bude na každém z Vás dle námi nasmlouvaných dodavatelů ? tzn. od elektroniky až po například oblečení.

My máme na starost veškeré zařizování, co se týče komunikace s dodavateli, vyřizování došlých objednávek, reklamací, vratek, technické správy internetového obchodu (IT support), fakturace, úvodní zaškolení či průběžnou asistenci spojenou s provozem internetového obchodu.

Pokud Vás tato informace zaujala, dejte nám, prosím, vědět v komentářích níže a případně se pobavíme o podrobnostech možné spolupráce. Zároveň bychom Vás poprosili o vyjádření, jestli by se Vám tato forma spolupráce líbila, co by Vás naopak odrazovalo či co byste nám jako začínajícím v této oblasti doporučili při práci s více lidmi.

Předem děkujeme za odpovědi

S pozdravem
EUSOFT, s.r.o.
www.eusoft.cz

PS: Pokud víte o někom z Vašich známých/přátel, koho by tato forma spolupráce mohla zajímat, předejte mu, prosím, odkaz na tuto zprávu. Děkujeme.

aisa - 02.05.2011

Nabídka práce ? vyplňování dotazníků

Dobrý den,

Prostřednictvím výzkumné agentury AISA.cz vám chci nabídnout lehkou práci u pc. Jedná se o agenturu, která zkoumá trh a snaží se ziskat informace od lidí, kteří by jim sdělili své názory na určité výrobky apod.

NECHTE SI ZA SVÉ NÁZORY ZAPLATIT!

Princip je uplně jednoduchý.
Zaregistrujete se a můžete začít vyplňovat. Neobtěžují Vás žádnými reklamami a podobnými věcmi a vše je zdůrazňuji ZDARMA. Vydělané peníze se zasílají vždy koncem měsíce na Váš účet. Výdělky se pohybují od 200 kč ? 1500 kč měsíčně. Výhoda je, že může vyplňovat více členů v domácnosti. Tímpádem se výdělky násobí.Využijte tuto nabídku. Nábor otevírame 1.5.2011Na inzerát budu odpovídat zhruba měsíc, je totiž možné že se po měsíci nábor uzavře.Proto mne co nejrychleji kontaktujte na: AISA.cz@seznam.cz

VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ!!!

Miloslav - 12.04.2011

Manželka od roku 1998 pobírala invalidní důchod; od roku (pravděpodobně)1999 přešla na starobní důchod; je možno přes internet zjistit na ČSSZ od kdy přesně bere starobní důcod ?(nemůže doma potřebné doklady dohledat). děkuji

Zdeňka Rybářová - 31.03.2011

Jsem již od loňska příjemcem důchodu.Pracuji na plný úvazek a smlouvu mám na dobu neurčitou.Včera jsem se dozvěděla ,že naše oddělení v rámci úspor od 1.5.2011 se ruší. Mám nárok na co přesně? děkuji

Mike22 - 07.03.2011

Nabízím přivýdělek nejen pro maminky pro společnost TNS AISA, jedná se o marketingovou společnost, která Vám platí za vyplňování dotazníků přes internet. Cena jednoho dotazníků je od 30 -1000 kč. Záleží na délce a složitosti dotazníků, chodí a vyplácí se pravidelně. Pokud by jsme měli zájem kontaktujete mě na emailu dotaznikyplacene@seznam.cz
Při seriozní domluvě jsem ochoten poskytnou další agentury na vyplňování dotazníků. Neváhejte a kontaktujte mě pro blížší informace!
Samozdřejmě, vše jen zdarma, není nic jednoduššího jak vydělávat z pohodlí domova.

Irena - 01.12.2009

Proč trapně? Spíš byste měla hledat i v tomto pro vás těžkém období takové aktivity, které by vás potěšily a prostě čekat. nesmíte si dát snižovat svou situací pocity vlastní ceny a svou důstojnost. Každý z nás prožívá nějaké těžkosti.