Dnes je 16.07.2024, Svátek má Luboš, zítra Martina

Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Soutěž o polštář k MDŽ – ukončena

Publikováno: 21.02.13
Počet zobrazení: 9435
Blíží se mezinárodní den žen a k příležitosti tohoto svátku máme pro vás soutěž o polštář. Odpovězte správně na 3 otázky a můžete vyhrát anatomický polštář, který do soutěže věnovala společnost MPO Trade s.r.o.
Správné odpovědi jsou: 1. a, 2. c, 3. b. Polštář vyhrává paní Marie N. (Moravské Budějovice).

Polštář je vyrobený z moderní „viscoelastické pěny“, která se vlivem tepla a tlaku přizpůsobí tvaru krční páteře. Je opatřen kvalitním pracím potahem.
Více informací naleznete na http://www.zdravazada.cz/.

Jak soutěžit?

 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny. Vyhrát může 1 výherce.

Podmínky:

 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (21. 2. 2013) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 7. 3. 2013 ve 21:30.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.

Soutěžní otázky:

Na který den každoročně připadá Mezinárodní den žen (MDŽ)? Toto datum se ustálilo po 1. světové válce. a) 8. března b) 10. března c) 17. března MDŽ je původem socialistický svátek, jde však o mezinárodně uznávaný den stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky … v roce 1908? a) Kanadských pekařek b) Amerických pošťaček c) Newyorských švadlen Mezinárodní den žen není jediným svátkem žen. Den matek je den, kdy vzdáváme poctu našim matkám. Slaví se v různé dny na mnoha místech po celém světě. V České republice připadá Den matek na: a) První květnovou neděli b) Druhou květnovou neděli c) Třetí květnovou neděli Vaše jméno:

Váš email:

* Vaše adresa:

Váš telefon:

Anti-spamové opatření – spočítejte: 1,5+1,5=

* (*) povinné položky

Losování výherce:

Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.

Další podmínky:

 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.