Dnes je 16.07.2024, Svátek má Luboš, zítra Martina

Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Soutěž o přípravek E-REX 24 Extra Forte – ukončena

Publikováno: 27.05.13
Počet zobrazení: 10395
Problémy s erekcí trápí nejčastěji muže staršího věku. V současné moderní době ale již existují možnosti jak s tímto problémem bojovat. Pojďte s námi soutěžit o přípravek E-REX 24 Extra Forte! Soutěž je ukončena a výherci jsou Jan R. z Prahy 9, Vladimír K. z Brna a Milena U. z Jablůnka. Výhercům gratulujeme!

Nový americký preparát E-REX24 je přírodním, rychlým a účinným přípravkem na problémy s impotencí a mužností. Při pravidelném užívání preparátu se už po několika týdnech přirozenou cestou obnovuje produkce testosteronu a dlouhodobě odstraňuje potíže s erekcí. Preparát E-REX24 je presentován ve formě pilulek. Jeho užívání je jednoduché. Postačí, když každé ráno nalačno užijete jednu pilulku a zapijete jí sklenicí vody. Soutěžte s námi o tři balení E-REX 24 Extra Forte. Bližší informace o produktu naleznete na stránce www.erex24.cz

Jak soutěžit?

 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny.
 • Vyhrát můžou 3 výherci.
 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (28. 5. 2013) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 10. 6. 2013 v 10:00.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.

Soutěžní otázky:

Jaký je název mužského pohlavního hormonu, který má příznivý vliv na libido, spermatogenezi, erekci a také na prostorovou orientaci?
a) progesteron
b) estradiol
c) testosteron
 
Může být přípravek E-REX24 volně prodáván?
a) Ano
b) Ne
 

Další podmínky:

 • Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.
 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

Vaše komentáře

Celkem 2 komentáře (0 komentářů čeká na schválení)

07.02.2014 13:58  Robert Perutka

Vyzkoušet a potom se stát pravidelným uživatelem. Udělejme radost sobě i našim ženám...

11.09.2013 09:26  Vladimír Voříšek

Nutno vyzkoušet.

Zanechte komentář: