Dnes je 21.05.2024, Svátek má Monika, zítra Emil

Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Soutěž o přípravek SWISS Koňský balzám – ukončena

Publikováno: 2.06.13
Počet zobrazení: 7096
Potýkáte se s revmatickými obtížemi? Není divu, každého z nás údajně potkají nejméně jedenkrát za život. Odhaduje se, že opakovanými nebo stálými revmatickými potížemi trpí dokonce každý třetí člověk ve věku nad 60 let. Trápí nás omezená pohyblivost kloubů a bolesti svalů a zad. Soutěž o přípravek SWISS Koňský balzám je ukončena a výherci jsou Daniel K., Václav H., Anna D., Tomáš T., Kateřina R. , Vladimír K., Jarmila K. a Iveta P. Všem výhercům gratulujeme!

Velmi účinné je intenzivní prohřátí a prokrvení postižených míst. Vyzkoušejte k masírování postižené oblasti osvědčený gel SWISS Koňský balzám hřejivý s unikátní švýcarskou recepturou. Je unikátní formulací gelu s obsahem boswellie, který poskytuje úlevu pro klouby, svaly a záda a je vhodný při potížích spojených s artritidou, revmatizmem, záněty šlach a kloubních pouzder. Přípravek nabízí originální recepturu obsahující certifikované extrakty z 30 bylin. Výrazný hřejivý efekt tohoto gelu zajišťuje kombinace výtažků z chilli a rozmarýnu lékařského. Má dlouhotrvající účinek.

Vyzkoušejte také SWISS Koňský balzám chladivý, který rovněž obsahuje boswellii a díky silici máty klasnaté má příjemně chladivý efekt. Pokud i ve vyšším věku pracujete a aktivně sportujete, možná často cítíte namáhané svaly a opotřebené klouby a často vás provázejí i nejrůznější záněty. Právě pro vás je v lékárně k dostání osvědčený gel SWISS Koňský balzám chladivý. Vyvolává v místě aplikace výrazný pocit chladu, a tím potlačuje citlivost nervového zakončení a tlumí bolest. Je účinný také při potížích spojených s artritidou a revmatismem. Působí protizánětlivě a jeho účinky mají dlouhodobé trvání.

Hýčkejte své namáhané tělo, udělejte dobrou věc pro zdraví svých kloubů a svalů.

Jak soutěžit?

 • Odesláním formuláře se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a e-mailem nebo telefonem se zařazujete do slosování o ceny.
 • Vyhrát může 8 výherců.
 • Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (3. 6. 2013) a ukončení soutěže, tj. přijetí posledního e-mailu s odpovědí bude dne 10. 6. 2013 v 10:00.
 • Soutěž je časově omezena, ale na rychlosti a pořadí nezáleží.
 • Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní e-mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.


Soutěžní otázky:

SWISS Koňský balzám hřejivý obsahuje certifikované extrakty z:
a) 5 bylin
b) 20 bylin
c) 30 bylin
 
Chladivý efekt přípravku SWISS Koňský balzám chladivý je způsoben díky silici?
a) máty klasnaté
b) bazalky pravé
c) šalvěje lékařské
 

Další podmínky:

 • Všechny přijaté správné odpovědi budou zařazeny do losování, které proběhne po ukončení soutěže. Výherce bude ihned kontaktován na základě uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu a požádán o sdělení korespondenční adresy, kam mu bude výhra zaslána.
 • V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí.
 • Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách Třetí věk ve formátu „Jméno – Město“).
 • Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců sdělených při telefonickém kontaktu. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 týdne připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle pořadatele. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá pořadateli.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu.
 • Výhry jsou právně nevymahatelné.
 • Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
 • Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním portálu Třetí Věk.
 • Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: