Dnes je 16.06.2019, Svátek má Zbyněk, zítra Adolf

Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý den, mám zájem o studium U3V...

Politika zobrazit diskusi

Dobrý den.chtěli bychom se s manželem...

Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Rubrika: Téma týdne

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Počet příspěvků: 88
Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

jurikovic - 10.10.2012

Rath už vyšel - teda kniha o něm. Tak co, jdeme do fronty?

palinka - 17.09.2012

Metanol řádí dost hrozně, ještěže máme domácí slivovici - ta je vyzkoušená.Riskovat slepotu bych teda nechtěla.

Josef Matušák - 15.09.2012

Radovan Brzobohatý byl PAN HEREC,je ho škoda, ale nejlepší pár byli stejně s Bohdalkou

Jan Holený - 10.09.2012

Ovocná piva v tomto hezkém létě všem důchodcům vřele doporučuji, nemohl jsem tomu přijít na chuť, ale včera mě kámoš dědek přesvědčil na citron od Gambrina a není to vůbec špatný.

Marie Solná - 09.09.2012

Nemyslím si, že jsou články a ankety staré, ze všech portálů pro seniory mi Třetí věk připadá nejaktuálnější, ale to je asi věc názoru.

Věra - 02.09.2012

Proč je většina článků a anket tak starých ? Proč se neobnovují ankety a jiné zajímavé čláky pro seniory ?

Třetí věk - 10.05.2012

10. května 1925 zahájilo svoji činnost Osvobozené divadlo, které se pojí se jmény Jiří Voskovec a Jan Werich.

Lenka - 11.04.2012

Dobrý deň,
sme tri študentky Fakulty architektúry v Brne a spracúvavame diplomovú prácu na téma Svitavské nábrežie v Brne. Radi by sme Vás poprosili o vyplnenie krátkeho anonýmneho dotazníku.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkeydHUwd2lIUUtKLU0tMWZUZFB3N3IxZXc6MQ

Vopred veľmi pekne ďakujeme. S pozdravom Zdenka, Linda a Lenka

Adéla - 07.03.2012

Dobrý den,
Jsem studentkou 3. ročníku oboru Diplomovaný nutriční terapeut na Vyšší zdravotnické škole a píšu absolventskou práci na téma Postavení masmédií v oblasti výživy. Tímto bych Vás chtěla poprosit o vyplnění krátkého anonymního dotazníku.

http://login.oursurvey.biz/4268

Předem děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku a přeji příjemný den. Adéla S.

Lenka Šmírová - 04.03.2012

Dobrý den, studuji 3. rokem obor Andragogika (vzdělávání dospělých) na OU v Ostravě aobracím se na vás s prosbou o vyplnění dotazníku, který mi pomůže při zpracování bakalářské práce. Dotazník je určen seniorům, tedy lidem nad 60 let, ale i těm, kteří jsou mladší a cítí se být seniory (invalidní důchodci, lidé v předčasném důchodě). Zjištuji jaká je počítačová gramotnost seniorů a jak ji lze rozvíjet vzhledem k jejich zálibám a zájmům. Dotazník je anonymní a výsledky budou veřejné. Naleznete jej na adrese
http://pocitacova-gramotnost-senior.vyplnto.cz/
Budu moc ráda za každý názor.
Děkuji a přeji krásné začínající jaro.
Lenka Šmírová

Třetí věk - 14.02.2012

DĚTSKÉ OBČANKY A PASY budou důležité pro ty prarodiče, kteří se chytají vycestovat s vnoučetem na dovolenou. Myslete na to už teď. Dětská elektronická občanka vyjde na 50 K4 a pas na stovku.

Alžběta - 12.02.2012

Dobrý den,
moc Vás prosím o vyplnění krátkého dotazníčku, ve kterém vyjádříte svůj názor na současnou reklamu. I Váš názor pro mě je velmi důležitý. Dotazník je anonymní a naleznete ho na adrese: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/reklama-na-kulturni-porady/
Děkuji mnohokrát za spolupráci.

palinka - 11.02.2012

Já taky. Kája Got dokázal vyjít s každým režimem, je to skvělý diplomat a dokázal se z elektrikáře vypracovat v osobnost, které si každý váží. Má už sice svůj věk, ale my jsme na starce ve vládě zvyklí, no ne?

Třetí věk - 10.02.2012

Seznamka na našem portále je,a to v sekci inzerce. Po přihlášení je možné tam vložit inzerát.

adua - 09.02.2012

Ráda bych se zeptala, proč není otevřen portál seznamka. Je jistě více lidí středního věku, kteří by se na tomto portálu rádi s někým seznámili. Děkuji

Milunka - 18.12.2011

Václav Havel zemřel v předvánočním čas, hlásal pravdu a lásku, prožijme tedy nadcházející svátky v tomto duchu

Pepicek - 17.12.2011

Jak dlouho jste šetřili na dárky a kolik za ně utratíte. Já jsem koupil samé maličkosti, stálo mě to tisícovku, ale dalo to hodně přemýšlení. Když jsou peníze, nakupuje se lépe.

Marie Solná - 09.12.2011

Máte někdo opravdu osvědčený recept na perníčky? Ráda bych udělala nějakou změnu.

Klára - 13.10.2011

Dobrý den, jsem studentkou a zpracovávám diplomovou práci týkající se seniorů jakožto zákazníků - spotřebitelů. Má analýza vychází z osobních rozhovorů se seniory, a proto bych tímto chtěla požádat všechny, kteří mají zájem stát se mým respondentem, aby se mi ozvali na email clarissa.hawk@email.cz Jednalo by se maximálně o hodinu, sešli bychom se třeba ve městě na kávu či čaj a v rámci posezení bychom uskutečnili rozhovor, záleží na domluvě. Uvítám i manželský pár, dvě kamarády, kamarády. Pokud tedy máte čas a chuť pohovořit na zajímavé a aktuální téma, ozvěte se. Děkuji a těším se na Vás

ostravačka - 06.10.2011

Příjemný dojem na mně zanechala má odvážná dovolená v HR Vodici. Po pěti letech jsem se tam vypravila na vlastní pěst. Setkala jsem se s milými lidmi, které jsem doposud znala jen z dopisování na netu. Bydlela jsem s nimi v příjemné vilce jako samotní domácí, chovající se ke mně příjemně jako ke členu rodiny. Jsem ráda, že jsem to v 60 letech zvádla, podívala do míst, kde naposled pobýval st.syn s rodinou, pozvala nové přátele. Skvělé!