Dnes je 16.06.2019, Svátek má Zbyněk, zítra Adolf

Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý den, mám zájem o studium U3V...

Politika zobrazit diskusi

Dobrý den.chtěli bychom se s manželem...

Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Rubrika: Téma týdne

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Počet příspěvků: 88
Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Administrátor - 14.02.2010

NEZAMĚSTNANOST: Ostrý generační boj mezi mladými bez práce a pracujícími důchodci. Jak se na to díváte Vy?

Montrealer - 04.01.2010

Stránky jsou dobře čitelné v Internet Exploreru, hůře už ve Firefoxu, kde se zejména ankety (Odkud jste, Kolik je vám let) nezobrazují celé, jen dolní půlka. Také změna velkosti textu funguje ve Firefoxu nějak divně, zatímco v Internet Exploreru je to bez problémů. Doporučuji však ostatním čtenářům pro změnu velikosti textu používat spíš zobrazovací prostředky samotného internetového prohlížeče. Internet Explorer i Firefox k tomuto účelu používají klávesové zkratky Ctrl+Num plus pro zvětšení textu nebo Ctrl+Num mínus pro zmenšení textu. Já navíc musím u obou internetových prohlížečů používat nastavení barev "Pro glaukomatiky". To není žádné oficiální nastavení, tak jsem si to pojmenoval sám pro sebe. Nemohu se totiž dívat do příliš světlé obrazovky, pozadí textu mám tvrdě nastaveno na zelenou až oranžovou u obou internetových prohlížečů.
Pozdrav
Petr
Jsem už 3 roky zvyklý spíše na Firefox, takže pokud si chci nebo musím něco prohlédnout v Internet Exploreru, musím ve Firefoxu okopírovat adresní řádek a vložit jej do Exploreru. Také nevím, jak si mám v Exploreru nastavit odběr RSS kanálu, tj. zobrazování všech posledních příspěvků na Třetím věku. U Firefoxu jsem někde klikl na RSS kanál nebo odběr RSS (já pořádně nevím, co to je), ale ve Firefoxu mi to funguje. Jinak ovšem mám zásadní připomínku - doporučujte čtenářům, aby si Třetí věk četli přednostně v Internet Exploreru. Asi proto, že jej používají i v redakci. Zobrazení Třetího věku ve Firefoxu opravdu není dobré.

Josef Šantora - 01.01.2010

Tyto stránky jsem navštívil dnes po prvé.Jsou zajímavé, budu je rozhodně navštěvovat často.

Eva Haltufová - 06.12.2009

Ach jo, zase se změnily stránky, na které jsem byla zvyklá a pravidelně jsem je navštěvovala. Já, člověk konzervativní, tyto změny nesu dost těžce. Buď si zvyknu a nebo pá pá, stránečky...

Milena Staňková - 06.12.2009

Stránky jsou pěkné a přehledné.Povedlo se !

Přeji příjemný advent.

JANA SVAČINOVÁ - 03.12.2009

Dobrý den nové stránky jsou moc pěkné a přehledné,díky za ně.Přejí pěkný zbytek dne terenniberuska

Tausova - 03.12.2009

Jsou super!!! Výborná orientace a hezké uspořádání Gratuluji.

Administrátor - 30.11.2009

JAK SE VÁM LÍBÍ NOVÉ STRÁNKY?