Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Návštěvnost, statistiky

Publikováno: 1.11.07
Počet zobrazení: 10835

Návštěvnost za první čtvrtletí 2009:

Návštěvnost za čtvrté čtvrtletí 2008

Grafy za rok 2007 najdete zde.

Díky Vaší návštěvnosti a vyplnění dotazníku, který byl na našem portále uveřejněn, jsme se dozvěděli něco o Vás. Děkujeme.

Průměrný věk dotazovaných:

A že ženy pravděpodobně raději vyplňují dotazníky, vyplývá z tohoto grafu:

Vaše komentáře

Celkem 3 komentáře (0 komentářů čeká na schválení)

28.10.2008 00:25  Irena Fuchsová (fuchsova.irena@centrum.cz)

Za sebe říkám, že ano! :-) Všechny své povídky a fejetony pravidelně kontroluju a svým čtenářům odpovídám a moc ráda! Zkuste mi napsat a uvidíte, že nelžu! :-)
http://www.kdyz.cz

30.09.2008 16:16  Jana Janouchová

Prosím odpovídá někdo na dotazy?

09.04.2008 20:45  Ivan P.

Dobrý den,resp. večer. Omlouvám se,že Vás obtěžuji,ale náhodou jsem dnes objevil portál "třetí věk"a hned reagoval na některé povídky Maury svým komentářem. Sám jsem již 3 roky v důchodu,ale pracuji dosud u jedné jap. firmy v Plzni jako skladník,stále aktivně sportuji,jezdím bikové maratony na horském kole a hraji stolní tenis. Proč Vám píši? Před lety jsem dost psal,prózu,povídky z mého působení u letectva,všechny podle skutečných a pravdivých událostí,většinou humorné,a tak mi napadlo,jestli by o tuto moji ,jak mám v PC uloženo,"Literární činnost",nebyl zájem,třeba by mnoho seniorů pobavilo přečíst si pár povídek z leteckého prostředí,nebo romantické básničky a povídky o životě a lásce. Jen nevím,jak Vám to postupně odesílat,bylo by to možné E-mailem jako přílohu? Děkuji Vám za informaci a těším se na další součinnost s "Třetím věkem". Z Plzně sardečně zdraví a jen vše dobré ve Vaší záslužné činnosti přeje Ivan Petroušek.

Zanechte komentář: