Dnes je 03.10.2022, Svátek má Bohumil, zítra František

Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Které téma Vás na našich stránkách zajímá?

Publikováno: 1.12.09
Počet zobrazení: 7996
Čtete si na našich stránkách seriály pro pobavení, nebo se chcete dozvědět něco nového? A z jaké oblasti, pomožte nám prosím určit zaměření stránek.

Vaše komentáře

Celkem 5 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

30.09.2022 10:02  Jaroslav

Mě by zajímala průběžná diskuse, komentáře seniorů k aktuálním otázkám života. Nyní třeba konflikt Rusko Ukrajina zdražováníMysslim, že právě senioři by mohli obohatit pohled na události z hlediska zkušenosti. Že třeba zdražení plynu nelze řešit světem jak navrhuje nějaká NANYNA bytové funkci. .

02.08.2012 21:41  Libuše

Nejvíc mne - asi jako každého v našem věku - zajímá zdraví a pak vzhledem k dostatku času taky vzdělávání.

22.03.2011 20:11  JANA

prosím o odpovčd ,chodila jsem též 9 let do školy povině,ze rodiných důvodu jsem opakovala 7 třídu ,mám nárok na kompenzaci děkuji

23.04.2010 20:57  Jana Novotná

O zdraví se píše hodně, často a všude a to je dobře..rad není nikdy dost a člověk se pořád něčemu učí a setkává s novými a novámi informacemi.

27.02.2010 11:33  Hana Cenková

Témata o zdraví a psychologie se omezují na medicínské nauky, které jsou ovlivněny komerčními zájmy farmaceutického průmyslu na úkor skutečného zájmu o zdraví lidí, a psychologie často vypadá jako spekulativní názory, co by snad mohlo fungovat. V otázkách zdraví mi chybějí FAKTA o příčinách nemocí ("neznámého původu" je blud) a možnostech EFEKTIVNÍHO řešení (pojem "nevyléčitelné" souvisí se snahou mít neustálý odbyyt farmak místo skutečného uzdravení). V psychologii zcela chybí ZÁKLAD: pravdivé informace o životě (původu, hodnotě, smyslu a cíli), z čehož logicky vyplývají důsledky a východiska z problémů!!

Zanechte komentář: