Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Dobrý den, mám zájem o studium U3V...

Politika zobrazit diskusi

Dobrý den.chtěli bychom se s manželem...

Politika zobrazit diskusi

mám zájem o vámi nabízené předplatné...

Letošní veletrh SENIOR PRAHA proběhne 5.- 6.10.2012

Publikováno: 25.05.12
Počet zobrazení: 2801
Přípravy 2. ročníku veletrhu Senior Praha pro péči a aktivní život seniorů jsou v plném proudu. Konat se bude 5.- 6. 10. 2012 na Výstavišti v Praze v Holešovicích.

Součástí akce bude nově festival SENIOR FEST s bohatým kulturním programem za účasti známých zpěváků, herců, moderátorů i sportovců. Těšit se můžete na 11. ročník tradičního běhu seniorů Stromovkou s názvem SENIORSKÁ MÍLE rozšířený i o procházku a běh babiček/dědečků s vnoučaty. Vloni závod odstartovala paní Dana Zátopková, která letos slaví 90. narozeniny a vítězem hlavní kategorie nad 60 let stal známý kardiolog MUDr. Jan Pirk, který se závodu účastní pravidelně již několik let. Součástí doprovodných aktivit bude i podpora oslav Mezinárodního dne seniorů, který připadá každoročně na první říjnový den. K tomuto SVÁTKU SENIORŮ bude připraven mimo jiné venkovní program s vystoupeními mnoha známých osobností.

Veletrh nabídne širokou škálu produktů a služeb určených nejen pro seniory. Letošní ročník je ve znamení volnočasových aktivit pro seniory, aktivního života i ve vyšším věku a kvalitní zdravotní péče. Naleznete zde tipy jak trávit volný čas, jak se dále vzdělávat, kam si jít zasportovat nebo kam vyrazit s vnoučaty na výlet. Bohatá bude nabídka lázeňské péče a pobytů, zdravotní péče se zaměřením na péči o chrup, sluch, zrak, chybět nebudou ani diabetické či ortopedické pomůcky. Během veletrhu se budete moci poradit s předními odborníky, ale také zakoupit a vyzkoušet si řadu zdravotních pomůcek, léčebné kosmetiky, výrobky zdravé výživy i doplňky stravy. Novou oblastí veletrhu je tzv. anti-aging, moderní medicína proti stárnutí. V poradenském centru Úspory energií bude nejen pány jistě zajímat, jak ušetřit za energie v domácnosti. Samozřejmostí je představení neziskových organizací, občanských sdružení, klubů a spolků pro seniory.

„Naší snahou je připravit spolu s širokou nabídkou produktů a služeb pro seniory i bohatý kulturní a sportovní program, hudební a divadelní vystoupení v podání známých osobností. Chybět nebude výtvarné umění, mluvené slovo, zajímavé přednášky, soutěže i slosování o hodnotné ceny“, dodává s nadšením ředitelka veletrhu Ing. Jitka Šefránková a srdečně Vás zve na největší akci pořádanou pro seniory v České republice.

Staňte se i Vy součástí nezapomenutelných dnů pro seniory!
Více informací na www.seniorpraha.cz.

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: