Dnes je 21.06.2018, Svátek má Alois, zítra Pavla

Poslední diskuse


Téma týdne zobrazit diskusi

Hezký den, Chtěla bych Vás poprosit o...

Téma týdne zobrazit diskusi

POZOR!!!! na sociální pracovnici jménem...

Zdraví zobrazit diskusi

Dobrý den,prosím o přeložení...

Stan proti melanomu

Publikováno: 18.04.17
Počet zobrazení: 789
Česká pošta se stejně jako v loňském roce stala partnerem 11. ročníku Stanu proti melanomu, a to ve všech třech městech, ve kterých se akce koná.

Letošní Stan proti melanomu se uskuteční s mottem „Sportujeme celá rodina, sportujeme venku“ a chce upozornit na nutnost chránit se před ultrafialovým zářením při pobytu venku nebo při sportu. Akce začne 18. a 19. dubna 2017 v Praze na Ovocném trhu, pokračuje 24. dubna v Brně na nám. Svobody a 25. dubna v Ostravě v Avion Shopping Parku vždy od 10 do 18 hodin.

K propagaci 11. ročníku Stanu proti melanomu Česká pošta přispěje tradičně známkou s přítiskem a tematickou pohlednicí s možností jejího orazítkování, tentokrát ručním příležitostným razítkem. Příležitostné razítko je letošní novinkou, jsou vyrobená celkem tři – speciálně pro každé město, které bude hostit 11. ročník Stanu proti melanomu. Na každé akci bude možné razítka využít vždy od 10 do 17 hodin. Následně budou, především pro sběratele, razítka k dispozici 10 dní na poštách, konkrétně na poště Praha 1 v Jindřišské ulici, na poště Brno 2 v Nádražní ulici a na poště Ostrava 30 v ulici B. Četyny.

Bezplatné vyšetření mateřských znamének se uskuteční pod dohledem týmu specialistů z Dermatovenerologické kliniky na Královských Vinohradech, Masarykova onkologického ústavu a FN Ostrava.

Tisková zpráva

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: