Poslední diskuse


Co se kde děje zobrazit diskusi

Dobrý den. Ráda bych Vás poprosila o...

Téma týdne zobrazit diskusi

důchody by měly narůstat ne procenty, ale...

Práce zobrazit diskusi

Společnost Věda nás baví o.p.s. hledá...

Seznamka randino.cz je vhodná také pro důchodce a seniory

Publikováno: 22.01.21
Počet zobrazení: 330
Autor článku: Jakub Šicner
Hledáte partnera, spřízněnou duši, nebo třeba jen kamaráda či kamarádku na popovídání u kafíčka a vycházku? Můžeme vám s klidem doporučit českou seznamku randino.cz, která nás zaujala svou jednoduchostí, je bez poplatků a když už někoho najdete, tak svůj profil můžete skrýt, nebo jednoduše zrušit celý účet.

Seznamka pro seniory i pro mladé

Tato online seznamka vznikla opravdu pro všechny a bez ohledu na věk je pro každého uživatele stejně důležité, aby to prostě fungovalo – ať už patříte k seniorům, nebo je vám okolo dvaceti. Navíc je škoda, aby byla nějaká seznamka (nebo i jiná služba) jakkoliv omezena věkem, protože lidé se mohou poznávat za různými účely a při většině z nich věk vůbec nerozhoduje. Navíc někteří lidé vyloženě hledají protějšek, který je buď výrazně mladší, nebo starší.
Na seznamce randino.cz tedy můžete najít opravdu kohokoliv. Pokud hledáte člověka v nějakém konkrétním věkovém rozmezí, pak není nic jednoduššího, než ve vyhledávání nastavit požadované rozmezí. Stejně tak při registraci můžete v profilu vyplnit věkové rozmezí a sdělit tak ostatním, že vás zajímají například pouze lidé ve věku 55 – 65 let.

Jaké přednosti přináší tato seznamka seniorům?

• přehledná a intuitivní seznamka, snadná registrace a možnost kdykoliv skrýt profil nebo smazat účet
• žádné skryté poplatky, nebo odkazy na seznamky, které z lidí pouze tahají informace a peníze
• na seznamce jsou lidé všech věkových kategorií – od mladých až po seniory a důchodce
• můžete zde najít partnera pro vážný vztah, ale stejně tak třeba někoho na ryby, houbaření, nebo společné venčení pejsků
• k dispozici máte nápovědu, užitečné články a v případě potřeby vám poradí přes e-mail
Pokud tedy hledáte nové přátele, kamarády, nebo partnera pro vážný vztah, pak určitě neváhejte a využijte tuto férovou českou seznamku, díky které se třeba právě na vás usměje štěstí při seznamování.

Vaše komentáře

Celkem 0 komentářů (0 komentářů čeká na schválení)

Zanechte komentář: