Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Co žena nikdy neřekne a muž nikdy neudělá

Publikováno: 27.12.21
Počet zobrazení: 319
Autor článku: Irena Fuchsová
Pánové, myslíte, že někdy nebudete vědět, na co ho máte?

Záměrně píšu, pánové, protože ženy nezapomínají, ženy si pamatují, ženy, ty budou vždycky vědět, ale pánové, kteří v zařízeních pro dříve narozené, rozhodují o všem, tito pánové se chovají, jako by sex u jejich klientů neexistoval!

Pán, co rozhoduje: A proč by měl existovat sex ve stáří?! To slyším poprvé, Nesmělá! Zbytečně by nám to komplikovalo život. Teď strčíme na dvoulůžkový pokoj dvě baby nebo dva dědky, a máme vystaráno.

Nesmělá: A co když se do sebe dva zamilují?

Pán, co rozhoduje: Jako kdo? Dva chlapi?

Nesmělá: Nee. Muž a žena.

Pán, co rozhoduje: Myslíte, Nesmělá, baba s dědkem? Že se do sebe zamilují?! Blbost! Neexistuje! A když něco neexistuje, tak nás to ani nezajímá! Baba bude dál bydlet s babou! A dědek bude dál bydlet s dědkem! Láska neláska! Tečka! Tečka, Nesmělá!

Nesmělá: Ale oni se milují a chtějí bydlet spolu! V jednom pokoji. Chtějí mít soukromí!

Pán, co rozhoduje: A na co, proboha?

Nesmělá: Na lásku. Pán, co rozhoduje: Podívejte se, vážená paní Nesmělá. Já jsem si o vás nikdy nemyslel nic dobrého, ale že jste takhle blbá, to jsem si opravdu, ale opravdu nemyslel. Máte okamžitou výpověď pro ztrátu důvěry.

Nesmělá: Proč? Kvůli… lásce?

Pán, co rozhoduje: Samozřejmě. Vy mi tady nebudete zavádět nové pořádky s nějakou láskou a sexem! S nějakou láskou a sexem mezi mužem a ženou, Nesmělá! Mám plný barák bab a dědků, do prdele, Nesmělá! To nejsou ženy a muži, Nesmělá! Baby a dědkové to jsou! Okamžitá výpověď!“

Nesmělá: Kvůli lásce?

Pán, co rozhoduje: Nejsem magor jako vy, Nesmělá. O lásce ve výpovědi nebude ani slovo. Ale budou tam předražené faktury, víte? Ztráta důvěry, víte? A teď vypadněte, Nesmělá. A můžete si s těma vašima babama a dědkama, na rozloučenou zazpívat, Čau, lásko…!

P. S.

Reakce na článek v Lidových novinách (12. a 13. 7. 2014), nazvaný: Sex seniorů je tabu. Rady si s tím nevědí ani pečovatelé. Autor: Michaela Kabátová

Autorka: Irena Fuchsová

Vaše komentáře

Celkem 1 komentář (0 komentářů čeká na schválení)

28.12.2021 09:54  JAROSLAV

Otázka Mohou mít důchodci sex. Odpověď. Mohou, ale oni mají radši teplo. A tady vidíte, co to s nimi udělá když přijdou mrazy.Ale hlásí oblevu, tak třeba i zde bude návrat k tomu co zajímá důchodce, tedy většinu.

Zanechte komentář: