Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Romanek 7. část

Jdu vstříc neznámé budoucnosti. To, co čtu, co cítím, o čem přemýšlím, zůstává ve světě pouhých představ a já vím, že nic z toho nemá reálný základ. Možná, že mi to pomáhá překonat mé tíživé problémy, které jdou ruku v ruce s mým osaměním.
19.11.22
kytkaretro

Romanek 6. díl.

29.08.2016 03:21 Neděle se chýlí ke konci a mně čeká těžký týden. Musím se vrátit domů, bohužel. Jdu po cestě a myslím si, že jsem se vyrovnala se vším a že mohu jet v klidu domů. Ještě chvíli to funguje, než uvidím střechu jeho domu.
17.11.22
kytkaretro

Romanek 5. díl.

Cesty, 5. kapitola 29.08.2016 03:20 V. Jeho smyšlené zápisky vysílají ke mně jasné signály, ale on mlčí, Měla bych to asi chápat, ale znepokojuje mne. Nedělám si žádné výčitky, že jsem mu ukradla jeho intimní zážitky s Ilonou, která má také své sny.
16.11.22
kytkaretro

Romanek pokračování 4.

IV. Ve středu jsem se rozhodla, že strávím víkend na chalupě. Ať jsem se tvářila sebe hrději a lhostejněji, nemohla jsem zabránit vtíravým myšlenkám, které sice neměly žádný smysl a směr, ale neustále se mne pokoušely odvracet mé úsilí o harmonii.
15.11.22
kytkaretro

Romanek 3 část

3.Musím se vrátit domů Ano, nevěřím na náhodná setkání! Ten okamžik začal měnit mé pocity. Buď to byl od něho cílený útok na mé city, anebo je prostě takový, že vyvolává v člověku tu nejvíce potlačovanou touhu po osvobození se a citovém prožitku.
13.11.22
kytkaretro

Románek na pokračování

Milé babičky a dědečkové. V roce 2010 jsme dva autoři, Já a pan MUDr Jiří Vařeka napsali milostný román, před tím jsme psali poezii.
12.11.22
kytkaretro

Co žena nikdy neřekne a muž nikdy neudělá

Autor článku: Irena Fuchsová Co kdybys doma chodil jako Vojta Kotek? Znají to ženy i muži. Oblečení, které se už nehodí „na ven“, se nosí „na doma“, a co se nehodí ani „na doma“, končí v charitě, v kontejnerech, nebo na chalupě.
17.07.22
Autor článku: Irena Fuchsová Co kdybys doma chodil jako Vojta Kotek? Znají to ženy i muži. Oblečení, které se už nehodí „na ven“, se nosí „na doma“, a co se nehodí ani „na doma“, končí v charitě, v kontejnerech, nebo na chalupě. Ale ani tam nemá náš oblíbený kousek oděvu, který s námi věrně chodil ven a později

Co žena nikdy neřekne a muž nikdy neudělá

Autor článku: Irena Fuchsová Hřbitovy jsou domovy lidí. Narodila jsem se dva roky po smrti mého dědečka, a tak není divu, že maminka a hlavně babička, tehdy padesátiletá, chodily s námi, dětmi, skoro denně na hřbitov. „Hřbitovy jsou domovy lidí.
11.07.22
Autor článku: Irena Fuchsová Hřbitovy jsou domovy lidí. Narodila jsem se dva roky po smrti mého dědečka, a tak není divu, že maminka a hlavně babička, tehdy padesátiletá, chodily s námi, dětmi, skoro denně na hřbitov. „Hřbitovy jsou domovy lidí. A my chodíme navštěvovat hroby lidí z naší rodiny.“ Na tuhle babiččinu větu nikdy nezapomenu. Opakovala ji často a

Co žena nikdy neřekne a muž nikdy neudělá

Autor článku: Irena Fuchsová Víš, že se pindík dává do pusy? Pondělní ráno, kolínský park, kde občas postávají školáci a pokuřují, než se před osmou hodinou vydají do nedaleké základní školy.
4.07.22
Autor článku: Irena Fuchsová Víš, že se pindík dává do pusy? Pondělní ráno, kolínský park, kde občas postávají školáci a pokuřují, než se před osmou hodinou vydají do nedaleké základní školy. Náš drsnosrstý jezevčík si spokojeně čuchal na svých oblíbených místech a já koukala kolem sebe… Ty dvě dívky seděly vedle sebe na lavičce a už z dálky

Co žena nikdy neřekne a muž nikdy neudělá

Recept na šťastný život.
27.06.22
Autor článku: Irena Fuchsová