Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Češi a Slováci nad 55 let mohou žádat o Kartu seniora.

Češi starší 55 let žijící v Moravskoslezském a Jihomoravském kraji mohou žádat o Kartu seniora. Jde o ojedinělý projekt v České republice, který seniorům přináší výhodné nabídky a slevy u stovek partnerů nejen doma, ale také na Slovensku.
3.04.19
Autor článku: Roman Müller

Padesát let není handicap

Možná je vám nad padesát let a jte otrávení z toho, jak je starší věk krutý – a bude hůř, až vám bude nad 70, 80, 90… Možná i vám se zrodila v hlavě myšlenka pracovat v sociálních službách.
10.05.13
Zdroj: MPSV

Přibylo pracovních neschopností, ubylo prostonaných dnů

Na jednoho důchodce připadá 1,77 poplatníka. Celkem 763 974 ukončených dočasných pracovních neschopností (DPN) zaznamenala od ledna do konce června 2011 Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ).
29.08.11

Na penzi se bude spořit jinak

Vláda chce nastartovat zájem lidí o penzijní připojištění, aby stát nemusel tolik vydávat na penze. MFDNES získala materiál, na němž chce vláda postavit nový zákon o penzijním připojištění, jenž by měl platit od roku 2010. Co se podle něj změní?
25.06.08
Autor článku: Jaroslav Mašek, MF DNES

Zprávy teď moderují senioři

Je jim okolo sedmdesáti. Podle zavedených klišé by měli krmit holuby a užívat si penze. Místo toho sedí pod ostrými světly přímého televizního vysílání. Nikoli jako hosté.
25.04.08

˝Chcete-li žít, kupte náš lux˝

Měl to být nezapomenutelný zájezd z Prahy do Písku za pouhých 99 korun. Místo toho jsme strávili den v kulturním domě za městem, kde se nám obchodní zástupci snažili vnutit předražené vysavače s údajně zázračnými účinky.
24.04.08

Nové pracoviště OSSZ Klatovy

Nové pracoviště slibuje bezbariérovost a klientské prostory. Od 21. dubna 2008 si lidé z Klatovska budou moci vyřídit sociální zabezpečení v nové budově. A to na adrese Kollárova 528, 339 01 Klatovy.
14.04.08

Projekt Jsem senior

Najít práci místním seniorům se už za několik týdnů pokusí sedlčanská knihovna. Díky projektu Jsem senior na Sedlčansku a mám zkušenosti. Zn. Chcete je využít? by mohli lidé v důchodu najít práci v oboru, který je nejvíc zajímá.
18.02.08

Braňte se aktivně věkové diskriminaci

Pražský trh práce je charakterizován vysoce kvalifikovanou pracovní silou, která je současně vysoce profesně flexibilní. Vzhledem k velké konkurenci se zároveň jedná o prostředí, ve kterém lidé s nízkou kvalifikací a znevýhodnění občané (např.
15.02.08

Pojišťovna přispěje na očkování

Krajská pobočka Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) v Hradci Králové vloni vyplatila příspěvky na očkování ve výši milion korun. Letos přidá na vakcíny až 500 korun těm lidem, kteří jsou u ní nepřetržitě pojištěni nejméně poslední tři roky.
12.02.08