Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Nový fenomén: Češi si pojišťují pohřeb

Senioři se stydí finančně zatěžovat děti nebo mají strach, že jim úspory na obřad ukradnou. Na stáří se Češi nepřipravují a pojišťují si rovnou pohřeb. Neobvyklou investici do smrti upřednostňují před pojištěním aktivního a důstojného stáří.
3.05.12
Rakev_1

S vámi jsem skončil – může říci nově lékař

Nechodíte na domluvené kontroly? Předepsané prášky si hromadíte doma v krabici? Pak se může stát, že s vámi lékař ztratí trpělivost a přestane vás léčit.
2.05.12
Autor článku: MF Dnes

Informace o zdravotním stavu

Rodina získá vždy informace o zdravotním stavu, ostatní jen se svolením.
27.04.12
Autor článku: MF Dnes

Mám nárok na konzultaci u jiného lékaře? Ano a zadarmo.

Nejste si jisti, zda vás lékař správně léčí? Máte pocit, že vaše bolesti nemohou mít tak banální původ? Pak požádejte svého lékaře o výsledky testů a zajděte se poradit někam jinam.
23.04.12
Autor článku: MF Dnes

Domácí solná jeskyně

Účinky solných jeskyní poprvé zaznamenal v 18. století polský léčitel – Felix Botchowski. Ten si všiml, že dělníci pracující v solných dolech netrpěli sezónními onemocněními, chronickými nemocemi plic, průdušek, ani chorobami kůže.
1.10.11
Zdroj: firma HÖGNER s.r.o.
Hogner-ionic

Trpíte bolestmi kloubů a páteře?

Jednou z nejčastějších nemocí u pacientů středního a pozdějšího věku je bezpochyby artróza. Z různých celosvětových průzkumů vyplývá, že tato choroba postihuje až 90% stárnoucí populace a řadí se tak k nejběžnějším chorobám postihujícím seniory.
22.03.10
Autor: Artrocentrum.cz
senior

Léčivé světlo

Vstáváte za tmy, přes den je pošmourno a večer se opět rychle setmí? Pokud nemůžete za sluníčkem utéct do teplých krajin, pořiďte si biolampu.
1.03.10
Autor: Biostimul

Osm z deseti Čechů trápí křečové žíly.

Převážná většina Čechů se musí smířit s tím, že je v životě budou více či méně trápit křečové žíly. Jejich končetinám mohou ulevit speciální stahovací punčochy, které podporují činnost žilního systému.
24.01.10

Centrum ústní hygieny pro seniory vyjíždí na svou tour

Společnost GlaxoSmithKline představuje svůj nový projekt Corega Senioři 2009 - Centrum ústní hygieny pro seniory. Toto pojízdné Centrum navštíví v rámci své tour během roku 2009 několik domovů pro seniory po celé ČR, vybraná lázeňská města a výstavní akce.
29.05.09

Přinášet lidem dobro

Tibetská medicína EPAM od B. Tichanovského Charakteristika Přírodní přípravky EPAM SKVORCOVA, jsou sestaveny podle tibetských receptur a technologií, které umožňují plně si zachovatléčebný potenciál přírodních surovin a drog.
15.05.09
Autor článku: Mgr. Daniel Knop, http://www.epam.eu