Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Stárnutí jako umění

Historicky poprvé se koná soutěž o Cenu Rady vlády pro seniory a stárnutí populace. Má za cíl zvýšit povědomí o seniorech, motivovat k aktivnímu stárnutí a ukázat význam mezigeneračního dialogu.
17.05.13
Zdroj: MPSV

Výzva

Filmové Brno Ráda bych se na Vás obrátila jako doktorandka Ústavu filmu a audiovizuální kultury Filozofické fakulty MU v Brně, a to s dotazem týkajícím se našeho katedrového projektu Filmové Brno.
6.01.09
Autorka článku: Lucie Česálková

Týden pro aktivní seniory

Uveřejňujeme nabídku pro aktivní seniory Základní organizace Českého svazu ochránců přírody VERONICA Hostětín, stále jsou volná místa pro zájemce.
1.04.08

Zdravá města podporují aktivní stáří

Kvalitou života nejstarší generace svých obyvatel se zabývají všechna členská města Národní sítě Zdravých měst ČR.
26.02.08

Valentýn v Národní galerii v Praze

Den sv. Valentýna (14. 2. ), který letos připadl na čtvrtek, oslaví Národní galerie v Praze pozvánkou do svých stálých expozic a na výstavy pořádané NG.
13.02.08

˝Jdi, ale nezapomínej˝

Němečtí a čeští dobrovolníci představí české veřejnosti mírovou službu a připomenou si společně Den památky obětí holocaustu. 25. - 27.
18.01.08

Taneční odpoledne pro seniory

Palác Aventin Vás srdečně zve na taneční odpoledne, která se konají pravidelně každou středu od 17:00 do 20:00 hodin. Více informací naleznete na http://www.palacaventin.cz.
15.01.08

Čtvrtek s Veselým seniorem

Od září 2007 nabízí nadace Veselý senior seniorům pravidelné programy každý poslední čtvrtek v měsíci. Prvním hostem se stane 27. září od 10:00 hodin oblíbená spisovatelka, dramatička a scenáristka Daniela Fischerová.
4.10.07

˝Polepšovna˝ pro důchodce?

Penzisty, kteří mají problémy s alkoholem, odmítají platit za pobyt a služby nebo jinak znepříjemňují život spolubydlících a personálu v pražských domovech důchodců, plánuje radní Jiří Janeček sestěhovat do vily na konci Dobřichovic.
19.09.07

Klima a klimatické změny – jaké podnebí nás čeká v budoucnu?

Mění se na zemi podnebí? Pokud ano, tak jak to může ovlivnit naše životy? Měli bychom propadnout beznaději z blížící se katastrofy, nebo se jedná o nafouknutou bublinu?
9.03.07