Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Cestujeme do Chorvatska

Také letos v létě vyrazí do Chorvatska přes tři čtvrtě milionu českých turistů. Nestačí jim už rozkládací lůžko v kempu a k obědu ohřívaná konzerva. Chtějí luxus hotelu nebo klid rodinného penzionu a netradiční zážitky.
27.03.08

Hygienici varují turisty před epidemií infekce v severní Itálii

Před epidemií horečnatého onemocnění chikungunya v severní části Itálie varuje české turisty hlavní hygienik ČR Michael Vít. Nákazu přenáší z člověka na člověka moskyti, cestovatelům lze tedy doporučit důsledné používání repelentů, uvedl Vít.
21.09.07

Jak se chránit: repelenty

Až se budete balit na dovolenou, kromě opalovacího krému nezapomeňte přidat i repelent proti klíšťatům. Na klíšťata lze narazit všude tam, kde roste tráva. Najdete je po celé Evropě. Sebe, děti i zvířata můžete ochránit účinnými repelenty.
23.07.07

Na co si dát pozor na dovolené

Jen párkrát za rok jedete na dovolenou, kterou si chcete opravdu užít. Někdy i vědomky se tak dopouštíte chyb ve stravování i životosprávě, kterým se tělo špatně přizpůsobuje. Návrat do "normálního" režimu je doprovázen pocitem únavy a vyčerpání.
18.07.07

Infekční komplikace nejen na cestách – průjmy

Parné léto svádí k cestování. Ať už jste v zahraničí nebo v Česku, měli byste znát rizika, která jsou spojena s ochutnáváním místních specialit. Maso upravené na grilu, smetanová zmrzlina, zeleninové saláty a další dobroty jsou plné choroboplodných zárodků.
4.07.07

Na očkování proti žloutence je teď vhodná doba

Na očkování proti žloutence před letní dovolenou je nyní vhodná doba.
29.05.07

Nezbytné ošetření již zdarma

V Bulharsku a Rumunsku mají od počátku letošního roku občané České republiky nezbytné zdravotní ošetření zdarma.
4.01.07

V horách na Slovensku začínají padat laviny

V horách na Slovensku začínají padat laviny, jejich návštěvníci by se proto měli chovat opatrně. Pravděpodobně první lavina této zimní sezony spadla v těchto dnech v Žiarské dolině v Západních Tatrách.
15.11.06

Očkování

Před odjezdem do vzdálenějších zemí, se nezapomeňte také očkovat. V tomto článku nalezente kontakty na místa kde je to možné provést.
11.10.05