Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Startuje druhý ročník celonárodního veřejného měření rizik diabetu!

Diabetická asociace České republiky zahájí další sérii bezplatných měření hladiny cukru a cholesterolu v krvi pod názvem „Cukrovka, změřte si svá rizika!“. Od 8. dubna do 28. května 2010 si může veřejnost nově nechat změřit také krevní tlak.
23.04.10
diabetasoc

Pozvánka na veletrh Medical Fair

Veletrh se uskuteční ve dnech 20.- 23. října a půjde o třetí největší akci tohoto druhu v Evropě.
1.10.09

Centrum ústní hygieny pro seniory vyjíždí na svou tour

Společnost GlaxoSmithKline představuje svůj nový projekt Corega Senioři 2009 - Centrum ústní hygieny pro seniory. Toto pojízdné Centrum navštíví v rámci své tour během roku 2009 několik domovů pro seniory po celé ČR, vybraná lázeňská města a výstavní akce.
29.05.09

Veletrh FOR SENIOR 2009

Během prvního ročníku veletrh hledal směr, kterým se v budoucnu vydat. Druhý ročník tento směr již udával přesněji.
16.02.09

Nechte se hýčkat ve Wellness centru

V poslední době se často různě skloňuje slovo „well-ness“, ale málokdo si umí představit jeho obsah. Je to umělá složenina dvou anglických výrazů, a o „well being“ a fitness“, což volně přeloženo značí „dobře se cítit na těle i na duchu“.
17.12.08

Pozor na kluzké chodníky, přátelé

Přichází podzim a s ním i různá nebezpečí úrazu. Města, která jsou osázena zelení jsou sice krásná, ale spadlé listí na chodníky a nebo a vozovky, do kterých zaprší nebo padne mlha, může být příčinou ošklivých úrazů.
20.10.08
Autorka článku: JUDr. Irena Novotná

Projekt Senioři 2008

Populace v České republice stárne. Na začátku roku 2008 přerostl počet seniorů pobírajících starobní důchod dva miliony. A i přes tento fakt si česká společnost dostatečně neuvědomuje, že odchodem do důchodu život nekončí.
11.07.08

Když se řekne BIO

Biopotraviny jsou součástí nabídky většiny obchodních řetězců a stále více spotřebitelů nehodnotí potraviny jen podle ceny, ale zajímá se i o další aspekty jejich výroby. Zveme Vás na zítřejší "bio-akci".
10.06.08

Dny slunce bez rizika

Maligní melanom je závažné a záludné onemocnění, a proto je zde tzv. primární prevence jednou z nejúčinnějších zbraní proti této chorobě. Incidence nádoru stoupla za posledních 30 let pětinásobně.
2.06.08

Týden citlivé pleti

aneb Klinická studie poprvé v lékárnách: 12. - 17. 5. 2008 V současnosti si více než dvě třetiny žen v Evropě stěžují na citlivou pokožku, která se velmi snadno podráždí. Ještě v roce 1980 to bylo jen okolo 30 %.
9.05.08