Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Čchi kung – cvičení a meditace

Čchi kung jsou tradiční čínská cvičení pro zdraví a dlouhověkost. Zahrnují v sobě obě základní stránky zdravotního působení, tj. léčení a prevenci nemocí. Čchi kung je součást tradiční čínské medicíny.
17.07.08

Cvičení s míčem I.

Gymnastický míč je jedno z relativně nových náčiní, které se v poslední době stále častěji objevuje v tělovýchovné praxi. Je to nafukovací míč o průměru max. 75 cm, lehký a pružný, který lze koupit ve většině sportovních obchodech i jinde.
28.03.08

Otužování – prevence proti nemocním

Proto je pro obranu našeho imunitního systému k plavání vhodné přidat i otužování. V bazéně je k tomu vynikající příležitost.
12.02.08

Zdravé cvičení – pilates 3

V pořadí již třetí lekce pilates aneb cvičte si s námi pomocí popisu a obrázků. Cvičení obnovuje celkovou vitalitu, člověk se cítí svěží, tělo se stává silné a ohebné.
7.02.08

Spinning jako sport i zábava

Na výlety na kole je u nás ještě možná brzy. V sychravých dnech dá málokdo přednost pohybu venku. Také dlouhé večery nahrávají sportovním aktivitám ve fitness centrech.
5.02.08

Zdravé cvičení – pilates 2

Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo svaly jako základ správného držení těla. S důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve.
29.01.08

Výhody hubnutí

Proč hubnout? Toť otázka. Někomu z estetického hlediska nemusí vadit, že je obézní a nevidí tudíž důvod, proč by se měl ˝trápit˝ s dietami a hubnutím. Pokud máte opravdu jen pár kilo navíc, skutečně se nemusíte trápit.
8.01.08

Zdravé cvičení – pilates

Pilates je cvičení, které vyvinul Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Ispiroval se ve starých kulturách. V dětství trpěl astmatem, křivicí a revmatickou horečkou.
26.12.07

Může za to krční páteř

Prudká bolest hlavy, závratě, mravenčení v prstech, slabé paže. Stačí jeden prudký pohyb, chlad, průvan, větší námaha nebo zkroucená poloha ve spánku. Ráno se probudíte a nemůžete otočit hlavou. To všechno může mít společného jmenovatele - krční páteř.
5.10.07

Jóga a její formy

Na otázku ˝Co je jóga?˝ nalezneme v rozličných pramenech různě formulované odpovědi, ale jejich podstata je stejná: jóga je spojení, integrace, harmonie těla a duše individuální - s duší universální.
1.08.07