Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Čchi kung – cvičení a meditace

Čchi kung jsou tradiční čínská cvičení pro zdraví a dlouhověkost. Zahrnují v sobě obě základní stránky zdravotního působení, tj. léčení a prevenci nemocí. Čchi kung je součást tradiční čínské medicíny.
17.07.08

Cvičení s míčem I.

Gymnastický míč je jedno z relativně nových náčiní, které se v poslední době stále častěji objevuje v tělovýchovné praxi. Je to nafukovací míč o průměru max. 75 cm, lehký a pružný, který lze koupit ve většině sportovních obchodech i jinde.
28.03.08

Otužování – prevence proti nemocním

Proto je pro obranu našeho imunitního systému k plavání vhodné přidat i otužování. V bazéně je k tomu vynikající příležitost.
12.02.08

Zdravé cvičení – pilates 3

V pořadí již třetí lekce pilates aneb cvičte si s námi pomocí popisu a obrázků. Cvičení obnovuje celkovou vitalitu, člověk se cítí svěží, tělo se stává silné a ohebné.
7.02.08

Spinning jako sport i zábava

Na výlety na kole je u nás ještě možná brzy. V sychravých dnech dá málokdo přednost pohybu venku. Také dlouhé večery nahrávají sportovním aktivitám ve fitness centrech.
5.02.08

Zdravé cvičení – pilates 2

Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo svaly jako základ správného držení těla. S důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve.
29.01.08

Výhody hubnutí

Proč hubnout? Toť otázka. Někomu z estetického hlediska nemusí vadit, že je obézní a nevidí tudíž důvod, proč by se měl ˝trápit˝ s dietami a hubnutím. Pokud máte opravdu jen pár kilo navíc, skutečně se nemusíte trápit.
8.01.08

Zdravé cvičení – pilates

Pilates je cvičení, které vyvinul Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Ispiroval se ve starých kulturách. V dětství trpěl astmatem, křivicí a revmatickou horečkou.
26.12.07

Může za to krční páteř

Prudká bolest hlavy, závratě, mravenčení v prstech, slabé paže. Stačí jeden prudký pohyb, chlad, průvan, větší námaha nebo zkroucená poloha ve spánku. Ráno se probudíte a nemůžete otočit hlavou. To všechno může mít společného jmenovatele - krční páteř.
5.10.07

Jóga a její formy

Na otázku ˝Co je jóga?˝ nalezneme v rozličných pramenech různě formulované odpovědi, ale jejich podstata je stejná: jóga je spojení, integrace, harmonie těla a duše individuální - s duší universální.
1.08.07