Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Podle rady ministra už telefonuje 45 minut z...

Práce zobrazit diskusi

Hledám lidí pro výzkum trhu. Jedná se o...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Ahojte,jsem tady nova a vidim posledni...

Devět věcí, které byste měli dělat, pokud trpíte bolestmi zad

Stačí několik malých změn ve vašem životě a můžete si opravdu ulevit od bolesti zad. Přečtěte si o devíti věcech, které byste měli dělat, pokud trpíte bolestmi zad.
30.12.09
oldman_backpain1

Zažeňte depresi (a s ní i osteoporózu)

Ženy trpící depresemi jsou náchylnější k nemocem, při kterých dochází k úbytku kostní hmoty a ke zlomeninám. Takové jsou závěry studie kalifornských vědců.
8.12.08
Autor článku: http://www.meditorial.cz

Přílišná délka spánku může škodit zdraví

Potřeba spánku je u každého jedince zcela individuální a zdá se, že je i od narození daná a po celý život neměnná. Průměrná délka spánku u dospělého člověka zahrnuje dobu mezi 6 a 8 hodinami.
15.09.08
Autor článku: Meditorial

Čchi kung – cvičení a meditace

Čchi kung jsou tradiční čínská cvičení pro zdraví a dlouhověkost. Zahrnují v sobě obě základní stránky zdravotního působení, tj. léčení a prevenci nemocí. Čchi kung je součást tradiční čínské medicíny.
17.07.08

Jedna z nejslavnějších cyklostezek Evropy

Sjezdili jste na kole celé Vaše okolí a přemýšlíte, kam se vydat dál? Láká Vás projížďka na jedné z nejslavnějších cyklostezek v Evropě nebo se chcete zapojit do štafetové cyklojízdy za lidská práva. Už jste slyšeli o cyklobusech?
10.07.08

Epidemie cukrovky je tady

Celý den zanedbávají jídlo, protože jsou ve stresu, večer se přejí a na sport nemají čas. Postupně se u nich vyvine nebezpečná cukrovka. Celkem 750 tisíc obyvatel Česka má cukrovku. Každý rok přibude 40 tisíc nových diabetiků.
27.06.08
Autor článku: Hana Slívová, MF DNES

Nechte roky na talíři

Zdravotní i jiné obtíže, které patří ke střednímu věku, bývají z velké míry způsobené letitým nesprávným stravováním. Hodně cukru, tuku a soli nepříznivě ovlivňuje postavu a také zhoršuje duševní výkony.
23.06.08

Tancem ke zdraví i kráse

Centrum Tance otevírá kurzy orientálního tance určené speciálně pro seniory. Kurzy budou probíhat od poloviny dubna ve čtvrtek dopoledne od 10-11 v Praze 8 na Palmovce nebo odpoledne od 16-17 v Praze 2 na Vinohradech. Proč se věnovat právě orientálnímu tanci?
9.04.08

Radost z pohybu!

O revmatu snad slyšel již každý. Termínem revma se rozumí mnoho rozdílných onemocnění vaziva, které postihují především klouby a měkké části klouby obklopující. Bolesti, otoky a omezení pohybu jsou charakteristické pro tato onemocnění.
31.03.08

Cvičení s míčem I.

Gymnastický míč je jedno z relativně nových náčiní, které se v poslední době stále častěji objevuje v tělovýchovné praxi. Je to nafukovací míč o průměru max. 75 cm, lehký a pružný, který lze koupit ve většině sportovních obchodech i jinde.
28.03.08