Poslední diskuse


Zdraví zobrazit diskusi

Jak fungujete s inkontinencí? Dá se vůbec...

Práce zobrazit diskusi

Dobrý den, hledám práci v okrese Příbram,...

Co se kde děje zobrazit diskusi

Rád bych si dopisoval s někým, kdo by měl...

Devět věcí, které byste měli dělat, pokud trpíte bolestmi zad

Stačí několik malých změn ve vašem životě a můžete si opravdu ulevit od bolesti zad. Přečtěte si o devíti věcech, které byste měli dělat, pokud trpíte bolestmi zad.
30.12.09
oldman_backpain1

Zažeňte depresi (a s ní i osteoporózu)

Ženy trpící depresemi jsou náchylnější k nemocem, při kterých dochází k úbytku kostní hmoty a ke zlomeninám. Takové jsou závěry studie kalifornských vědců.
8.12.08
Autor článku: http://www.meditorial.cz

Přílišná délka spánku může škodit zdraví

Potřeba spánku je u každého jedince zcela individuální a zdá se, že je i od narození daná a po celý život neměnná. Průměrná délka spánku u dospělého člověka zahrnuje dobu mezi 6 a 8 hodinami.
15.09.08
Autor článku: Meditorial

Čchi kung – cvičení a meditace

Čchi kung jsou tradiční čínská cvičení pro zdraví a dlouhověkost. Zahrnují v sobě obě základní stránky zdravotního působení, tj. léčení a prevenci nemocí. Čchi kung je součást tradiční čínské medicíny.
17.07.08

Jedna z nejslavnějších cyklostezek Evropy

Sjezdili jste na kole celé Vaše okolí a přemýšlíte, kam se vydat dál? Láká Vás projížďka na jedné z nejslavnějších cyklostezek v Evropě nebo se chcete zapojit do štafetové cyklojízdy za lidská práva. Už jste slyšeli o cyklobusech?
10.07.08

Epidemie cukrovky je tady

Celý den zanedbávají jídlo, protože jsou ve stresu, večer se přejí a na sport nemají čas. Postupně se u nich vyvine nebezpečná cukrovka. Celkem 750 tisíc obyvatel Česka má cukrovku. Každý rok přibude 40 tisíc nových diabetiků.
27.06.08
Autor článku: Hana Slívová, MF DNES

Nechte roky na talíři

Zdravotní i jiné obtíže, které patří ke střednímu věku, bývají z velké míry způsobené letitým nesprávným stravováním. Hodně cukru, tuku a soli nepříznivě ovlivňuje postavu a také zhoršuje duševní výkony.
23.06.08

Tancem ke zdraví i kráse

Centrum Tance otevírá kurzy orientálního tance určené speciálně pro seniory. Kurzy budou probíhat od poloviny dubna ve čtvrtek dopoledne od 10-11 v Praze 8 na Palmovce nebo odpoledne od 16-17 v Praze 2 na Vinohradech. Proč se věnovat právě orientálnímu tanci?
9.04.08

Radost z pohybu!

O revmatu snad slyšel již každý. Termínem revma se rozumí mnoho rozdílných onemocnění vaziva, které postihují především klouby a měkké části klouby obklopující. Bolesti, otoky a omezení pohybu jsou charakteristické pro tato onemocnění.
31.03.08

Cvičení s míčem I.

Gymnastický míč je jedno z relativně nových náčiní, které se v poslední době stále častěji objevuje v tělovýchovné praxi. Je to nafukovací míč o průměru max. 75 cm, lehký a pružný, který lze koupit ve většině sportovních obchodech i jinde.
28.03.08